استاندار ایلام: پاسخگویی مطالبات مردم اولویت اصلی دستگاه‌های اجرایی است

استاندار ايلام گفت:پاسخگويي مطالبات مردم اولويت اصلي كار در دستگاه‌هاي اجرايي به‌عنوان خدمتگزاران مردم است.

"علي‌محمد آزاد" روز يكشنبه در حاشيه ملاقات عمومي خود با جمعي از شهروندان به خبرنگار ايرنا افزود: يكي از مهمترين راهكارهاي تحقق شعارهاي دولت پاسخگويي سريع و كامل دستگاه‌هاي اجرايي به درخواستهاي مردم و مطالبات آنان است.

وي تصريح كرد: دولت نهم با شعار عدالت محوري در پي حذف فاصله مردم و مسوولان است تا مسوولان دستگاه اجرايي با درك شرايط و دردهاي مردم در توسعه و بسط عدالت اجتماعي در جامعه بكوشند.

وي اظهارداشت: دستگاه‌هاي دولتي به عنوان اهرمهاي دولت بايد اهتمام و تلاش خود را براي پاسخگويي مطالبات معطل مانده مردمي كه ولي نعمتان انقلاب بكار گيرند.

آزاد با اشاره به توسعه‌نيافتگي و محروميت ايلام، وضعيت موجود را شايسته مردم اين منطقه ندانست و تاكيد كرد: دولت تمام تلاش خود را در راستاي حل مشكلات و زدودن غبار محروميت از چهره مناطق محروم به كار گرفته است.

وي تخصيص اعتبار، بكارگيري مديران دلسوز و ترويج روحيه بسيجي براي حل مشكلات در اسرع وقت را از برنامه‌هاي دولت براي حل مشكلات و توسعه‌نيافتگي مناطق محروم و به ويژه استان ايلام دانست.

آزاد گفت: اكنون مديران دستگاه‌هاي اجرايي با شناسايي ظرفيتهاي استان و كشف آسيبها تلاش مضاعفي را براي تحقق شعارهاي دولت در پيش گرفته‌اند.

وي بالا بودن نرخ بيكاري، فقر مزمن و تبعات جنگ تحميلي را زا جمله مشكلات مردم ايلام عنوان كرد و افزود: تلاش شده است با تزريق اعتبار ويژه و استفاده از امكانات دولتي و منابع داخلي بانكها با اجراي برنامه‌هاي ضربتي وضعيت استان ايلام بهبود يابد.

وي ابراز اميدواري كرد، با توجه به عنايت ويژه رييس‌جمهور و كارگزاران دولت نهم زمينه توسعه همه جانبه استان ايلام بيش از پيش فراهم شود.

در ملاقات عمومي استاندار ايلام با شهروندان مسايل و مشكلات جمعي از شهروندان اين استان بررسي و راهكارهاي رفع اين مشكلات و مطالبات نيز به دستگاه‌هاي اجرايي ابلاغ شد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 16ماه و -7روز