اعتبارات استان رشد ۵۱ درصدی داشته است

اعتبارات عمراني استان ايلام بالغ بر981ميليون ريال است كه نسبت به اعتبارات سال قبل 16 سال رشد دارد.

دكتر فلاح عاقبت‌بين ـ معاون عمراني استانداري ايلام ـ در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا با اشاره به اعتبارات رياست جمهوري كه بيش از 336 ميليارد ريال است، گفت: علاوه براين اعتبارات با تلاش‌ها و رايزني‌هايي كه شده است اعتبارات فصل خشكسالي، حوادث غيرمترقبه، اعتبارات مناطق محروم و دودرهزار نفت نيز رشد خوبي دارد.

عاقبت بين اظهار كرد: بالغ بر يك ميليارد و 100 ميليون تومان از محل مناطق محروم براي محروميت زدايي استان توزيع شده است و در فصل حوادث غيرمترقبه نيز نسبت به سال گذشته رشد حيرت انگيز داريم. ضمن آنكه سه ماه اول سال بالغ بر سه ميليارد و 300 ميليون تومان ديگر نيز به استان اختصاص يافت.

وي افزود: در خصوص اعتبار دودرهزار اجراي طرح‌ها و پروژه‌هاي عمراني در مناطق نفت خيز هفت ميليارد و ميليون ريال براي شهرستان‌هاي آبدانان و دهلران اختصاص يافته است.

معاون عمراني استاندار ايلام ادامه داد: از محل اعتبارات رياست جمهوري حدود 270 ميليارد ريال به استان ايلام اختصاص يافته است كه فصل بندي شده است و در زمينه‌هاي آموزشي، فرهنگي و نيز بهداشت و درمان، رفاه و تأمين اجتماعي، تربيت بدني، كشاورزي و منابع طبيعي، آب، صنعت ومعدن، محيط زيست، بازرگاني و تعاون، حمل و نقل، مسكن و عمران شهري و روستايي و عشاير هزينه مي‌شود.

عاقبت بين بيان كرد: تاكيد ما بر اين است كه نحوه هزينه اعتبارات بايد به گونه‌اي باشد كه مردم در جريان آن قرار بگيرند. بايد اطلاع رساني شود و مردم آگاهي داشته باشند و با نظارت دقيق اين اعتبارات هزينه شود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -10روز