امام جمعه‌ایلام: حمایت از دولت احمدی نژاد وظیفه‌ای شرعی و قانونی است

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام گفت: حمايت از دولت عدالت گستر احمدي‌نژاد وظيفه شرعي و قانوني مسوولان و مردم است.

حجت‌الاسلام "محمدنقي لطفي" در جمع نمازگزاران ايلامي در مسجد جامع اين شهر افزود: دولت محمود احمدي نژاد منجي نظام و كشور بوده و بايد در راستاي سرافرازي نظام در همه عرصه‌ها از اين دولت به صورت كامل و جامع حمايت شود.

وي گفت: روي كار آمدن دولتي مردمي و دلسوز براي خدمت رساني به آحاد جامعه فرصتي بزرگ براي تحقق آرمانهاي انقلاب و امام راحل(ره) است.

وي ارتقا جايگاه جمهوري اسلامي در عرصه‌هاي جهاني و اقتدار بيش از پيش نظام در عرصه‌هاي بين‌المللي را از دستاوردهاي درخشان دولت نهم دانست.

حجت‌الاسلام لطفي، با بيان اينكه برخي از مغرضان در تلاشند خدمات دولت را زير سووال ببرند اظهار داشت: دولت تمام تلاش خود را براي رفع مشكلات مردم بكار گرفته و مردم بايد بدانند هدف دكتر احمدي‌نژاد تحقق دولت كريمه‌اي است كه در زير سايه آن نظام به جايگاه واقعي خود در جهان دست يابد.

خطيب جمعه ايلام در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به روز جهاني معلولان از اين قشر به عنوان يكي از محترم‌ترين قشرهاي جامعه نام برد و از مسوولان خواست در راستاي رفع مشكلات اين گروه گام بردارند.

حجت‌الاسلام لطفي بيكاري را مهمترين مشكل معلولان خواند و افزود: مسوولان بايد با رفع موانع و اعمال سياستهاي حمايتي زمينه را براي حضور معلولان در فعاليتهاي اجتماعي و اقتصادي آماده كنند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 9ماه و 5روز