رئیس بسیج سازندگی استان: ۱۶۳ مدرسه بهسازی و زیباسازی شد

دانش آموزان مناطق روستایی و کم برخوردار استان ایلام ، تابستان امسال شاهد حضور معلمان داوطلب و بر پایی کلاس های علمی و تقویتی در روستاهای خود بودند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، رئیس بسیج سازندگی استان ایلام از حضور 58 ملعم مرد و 38 زن برای برگزاری این کلاس ها به میزان 300 نفر روز کار خبر داد و افزود: تقویت بنیه علمی دانش آموزان و ارایه خدمات فرهنگی از جمله اهداف برگزاری این کلاس ها بوده است.

سرهنگ رضا خسروی همچنین به بهسازی 163 مدرسه در مدت 71 روز نخست تابستان جاری با همکای 2220 دانش آموز و 62دانشجو به میزان 26 هزار و 661 نفر روز کار اشاره کرد.

وی ادامه داد: تا کنون 62 پزشکی در قالب 12 تیم پزشکی به منظور ارایه خدمات درمانی رایگان به روستاها اعزام شده و همزمان با آن چهار تیم حامل کمک های غذایی به این روستاها اعزام و یک تن روغن و برنج را میان مردم توزیع کرده اند.

خسروی ، برپایی 10 کلاس آموزشی محیط زیست برای 500 دانشجوی بسیجی را نیز خاطر نشان کرد و افزود: اردوهای هجرت بسیج سازندگی با هدف محرومیت زدایی و غنی سازی اوقاف فراغت تابستان امسال با برپایی 5 هزار اردو در سراسر کشور و حضور 300 هزار دانش آموز و دانشجو برگزار شد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 11روز