یک فعال سیاسی: گروه‌ها از بزرگنمایی بحث قومیت‌گرایی درایلام پرهیز کنند

مسوول هماهنگي جبهه پيروان خط امام و رهبري در ايلام گفت: گروه‌ها و شخصيتهاي سياسي بايد از بزرگنمايي و دامن زدن به بحث قوميتگرايي در اين استان پرهيز كنند.

"يونس احمدي" روز يكشنبه در جمع خبرنگاران رسانه‌هاي گروهي ايلام بيان كرد: تفكري كه امروزه از سوي برخي احزاب و گروه‌ها و فعالان سياسي به بحث قوميت گرايي در انتصابات استان ايلام دامن مي‌زند نادرست بوده و نبايد به افكار مردم القا شود.

وي افزود: انتصاب استاندار بومي از سوي دولت نهم پاسخي به مطالبات مردمي و بر پايه در خواست تشكلهاي اصولگراي استان ايلام انجام شده و هيچ گونه شايبه قوميت گرايي در اين انتصاب وجود ندارد.

وي تصريح كرد: در مقطع كنوني موفقيت و يا عدم موفقيت استاندار و مديران بومي آزموني بزرگ براي اصولگريان و پاسخ اعتماد دولت به مردم ايلام است.

احمدي اظهار داشت: در شرايط كنوني پيش كشيدن بحث قوميت اقدامي نادرست بوده و راه را براي ايجاد شكاف در جامعه هموار مي‌كند.

وي فعاليت سازمان يافته تشكلهاي مدني و نهادهاي مردمي درپيگيري مطالبات مردم را بسيار موثرتر از فعاليت وزرا و مديران بومي در بدنه دولت دانست و بر ضرورت پيگيري مطالبات مردمي از سوي نهادها با حفظ خط قرمزها تاكيد كرد.

وي در ادامه از اقبال عمومي مردم در انتخابات رياست جمهوري به نامزدهاي اصولگرا به عنوان تعلق فكري جامعه به اصولگرايي تعبير كرد.

احمدي افزود: مردم با تجزيه و تحليل درست خود بهترين فرد و بهترين تفكر را انتخاب كرده‌اند تا با حفظ ارزشها راه توسعه و پيشرفت كشور را هموار كند.

وي حضور گسترده تشكلهاي اصولگراي استان ايلام در انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا و مجلس خبرگان رهبري را پاسخ به خواست عمومي مردم براي حضور نيروهاي ارزشي و كارآمد در اين دو رويداد بزرگ عنوان كرد و بر حضور فعال تشكلهاي جبهه پيروان خط امام و رهبري ايلام در اين انتخابات تاكيد كرد.

جبهه پيروان خط امام و رهبري از ‪ ۱۶‬تشكل اصولگراي استان ايلام تشكيل شده است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 14روز