استاندار ایلام: توهین و افترا به مسوولان اجرایی این استان پذیرفته نیست.

ستاندار ايلام گفت: توهين و افترا بستن به مسوولان اجرايي اين استان به هيچ وجه پذيرفته نيست.

دكتر "محمد احمدي" روز دوشنبه در نشست كار گروه تحول اداري ايلام گفت:
حرمت و آبروي مسوولان اجرايي اين استان به عنوان انسانهايي خدمتگزار نبايد به راحتي توسط برخي افراد داراي اهداف سياسي خاص به بازي گرفته شود.

وي با اشاره به نشستهاي گروهي منتسب به "انصار حزب الله" ايلام و انتقاد آنان از عملكرد مديران استان، اظهار داشت: اين گروه بدون داشتن مجوز با اقدام به برگزاري نشست، همه مديران استان را بدنام و آنها را به فساد اداري و مالي متهم كرده است.

وي با بيان اينكه اينگونه اقدامات انگيزه مديران استان را براي تلاش صادقانه و خدمت به مردم محروم ايلام از بين مي‌برد، افزود: اين افراد قصد دارند همزمان با سخنراني رياست جمهوري در نيويورك و شكل‌گيري دور جديدي از حيات سياسي ايران، دولت جديد را با چالش مواجه كنند.

احمدي تصريح كرد: دستگاه قضايي بايد به شكايت همه دستگاههاي اجرايي كه در اين نشستها به صورت صريح به آنها تهمت وارد شده است، رسيدگي كند.

وي ادامه داد: در غير اينصورت استاندار و مديران دستگاه‌هاي اجرايي ايلام به صورت دسته جمعي استعفا مي‌دهند.

وي تاكيد كرد: دولت جديد بايد با اينگونه اقدامات مقابله كرده زيرا در غير اينصورت مشكلات جدي براي مردم و نظام ايجاد خواهد شد.

عصر ديروز (يكشنبه) نشستي غير رسمي با عنوان "مردم خواستار تغيير و تحول مديران هستند" منتسب به "انصار حزب الله" شاخه ايلام در محل مسجد جامع شهر ايلام برگزار شد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 11روز