نمایشگاه "علوم قرآنی" ایلام با استقبال مواجه شد.

چهارمين نمايشگاه بزرگ "علوم قرآني" كه بمناسبت ماه مبارك رمضان از هفته گذشته در سرسراي اجتماعات فرهنگ و ارشاد اسلامي شهر ايلام گشايش يافته با استقبال چشمگير مردم روبه رو شده است.

اين نمايشگاه با ارايه جديدترين دستاوردهاي قرآني به صورت كتاب، نرم افزار، سي دي و محصولات فرهنگي توانسته بيشترين مخاطب را نسبت به سالهاي گذشته داشته باشد.

بسياري از بازديدكنندگان اين نمايشگاه، برپايي اين گونه اماكن را در تقويت افكار مذهبي افراد تاثيرگذار دانستند.

"آزاده سالمي"، يكي از بازديدكنندگان چهارمين نمايشگاه علوم قرآني مي مي‌گويد: عرضه جديدترين محصولات فرهنگي، هنري، مذهبي و نرم افزارهاي قرآني پر جذاب‌ترين غرفه نمايشگاه بوده است.

بازديدكننده ديگري مي‌گويد: در اين نمايشگاه با جديدترين سايتهاي ويژه قرآن و فعاليتهاي قرآني آشنا شده است.

"اميرمحمد رضايي"، كه در سالهاي گذشته نيز از اين نمايشگاه بازديد كرده شركت در اين نمايشگاه براي جوانان را بهترين زمينه آشنايي با مطالب قرآني عنوان كرد.

وي خاطر نشان كرد: با توجه به اين تاثيرگذاري بايد برگزاري اين نمايشگاه‌ها تنها محدود به يك ماه از سال نباشد.

به گفته مسوول اجرايي نمايشگاه، استقبال مراجعه‌كنندگان به حدي است كه روزانه بيش از يك هزار و ‪ ۵۰۰‬نفر از اقشار مختلف مردم از اين نمايشگاه بازديد مي‌كنند.

"سيروس ذوالفقاري" روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، بيشترين بازديدكنندگان را دانش‌آموزان، دانشجويان و جوانان عنوان كرد.

وي ادامه داد: در اين نمايشگاه ‪ ۲۵‬هزار جلد كتاب در قالب دو هزار و ‪۵۰۰‬ عنوان از ناشران سراسر كشور در معرض ديد عموم قرار گرفته است.

وي گفت: همچنين ‪ ۳۰‬غرفه از جمله كارگاه معرق و سفال، عرضه محصولات قرآني، معرفي سايتهاي اينترنت، عرضه و فروش، نرم‌افزارهاي قرآني و غرفه كودك و نوجوان شامل قصه‌هاي قرآن و تصويرسازي داستانهاي قرآن در اين نمايشگاه داير شده است.

وي، برپايي محافل انس با قرآن، برگزاري نشستهاي قرآني، تجليل از خادمان قرآن و برگزاري آيين كتابت وحي را از جمله برنامه‌هاي جنبي نمايشگاه عنوان كرد.

نمايشگاه "علوم قرآني" هر سال در نيمه دوم ماه مبارك رمضان در اين استان برپا و با استقبال مردم رو به رو مي‌شود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 19ماه و 9روز