نمایش " ساعت دو بامداد" از "حیدر رضایی" از ایلام در هشتمین جشنواره تئاترسالروزآزادسازی خرمشهر

۱۴‬نمايش صحنه‌اي و خياباني در هشتمين جشنواره تئاترسالروزآزادسازي خرمشهر در تالار فانوس خرمشهر اجرا مي‌شود.

به گزارش روز شنبه روابط عمومي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي خرمشهر در نخستين روز اين جشنواره نمايش تئاتر " آخرين بازي" به نويسندگي محمود استادمحمد" و كارگرداني "بهنام تميمي" و آرش كاكايي از آبادان و نمايش "خرمشهر قطعه‌اي از بهشت" به نويسندگي قاسم اميري از خرمشهر و " جزيره" به نويسندگي "بهزاد وزيري" و كارگرداني "علي حيدري" از آبادان اجرا مي شود.

در دومين روزنمايش " گلايه" به نويسندگي و كارگرداني "محمدمهدي خاتمي" از خراسان و "‪ "۳۳۵۷۹‬به نويسندگي "عبدالله حليات" و كارگرداني گروهي از خرمشهر و " ناكان و تبليت" به نويسندگي "بري برمنج" و كارگرداني "حسين دريس" از اهواز به نمايش گذاشته مي‌شود.

در سومين روز نيزنمايش " ساعت دو بامداد" از "حيدر رضايي" از ايلام ، " خرمي ها" از "حسين ذوالفقاري" از خرمشهر و " بوزينه شب سيزدهم" به نويسندگي "محمد عارف" و كارگرداني "زهره عباسي" از بوشهر و " رخ در رخ" به نويسندگي "ناصر حسيني" و كارگرداني "محمد اذغاب" از خرمشهر به نمايش در مي‌آيد.

در آخرين روز اين جشنواره "سيب سرخ حوا" به نويسندگي و كارگرداني "مرتضي هوشمند معنوي "از كردستان و " هميشه همينطور بوده" به نويسندگي و كارگرداني "عادل خلف عادلي" از دزفول و نمايش " يه بازيه" از عادل كروشاوي زاده" از خرمشهر و نمايش " سوفياي من" به نويسندگي "نصرالله قادري و كارگرداني "الهام دهقانيان" از اهواز اجرا خواهد شد.

هشتمين جشنواره تئاتر گرامي داشت سالروزآزادسازي خرمشهر از سوم تا شش خرداد برگزارمي شود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -13روز