نمایش مستند «خلیل و جلیل» در میلان ایتالیا

مستند «خلیل و جلیل» یکی از تولیدات روح الله اکبری، کارگردان ایلامی است که پس از کسب جوایز متعدد این‌بار راهی میلان در ایتالیا شده است.

نمایش مستند «خلیل و جلیل» در میلان ایتالیا
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، مستند خلیل و جلیل از تولیدات صدا و سیمای مرکز ایلام به عنوان نماینده ایران در بخش مستند کوتاه برای شرکت در جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان انتخاب شد

این مستند به تهیه کنندگی و کارگردانی روح الله اکبری و از تولیدات سال ۹۷ صدا و سیمای مرکز ایلام روایت خلیل و جلیل ناصری برادران دوقلوی هلیلانی است که با غلبه به مشکلات موفق به عضویت در تیم ملی دو میدانی و کسب عناوین آسیایی و جهانی شده‌اند.

این مستند پیش از این هم صاحب جوایز جشنواره‌های مختلف ملی و بین الملی از جمله جایزه نقره‌ای کوئین پالم آمریکا و جشنواره بیست و یکم تولیدات مرکز صدا و سیما در چهار محال و بختیاری شده است.

جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان از سوم تا هشتم آبان در شهر میلان ایتالیا برگزار می‌شود.

 جلیل و خلیل عنوان مستندی است که به زندگی دو جوان دو قلوی ایلامی می‌پردازد که در یکی از روستاهای محروم استان ایلام به کار کشاورزی و دامپروری مشغول هستند و در این کار به والدین خود کمک می‌کنند. آنها همزمان با انجام تمرینات حرفه ورزشی به کار کشاورزی و دامداری مشغول هستند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 19ماه و 9روز