حتی یک خودرو در مهران به سرقت نرفت

سردار نورعلی یاری با بیان اینکه شایعه سرقت خودرو زائران در مهران کذب محض است اظهار داشت:  به صورت جزئی وسایل داخلی چند خودرو به سرقت رفت که نسبت به سال‌های گذشته بسیار ناچیز است. وی افزود: بیش از ۲۰۰هزار خودرو در مهران و […]
پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:


به گزارش خبرگزاری رسا، سردار نورعلی یاری با بیان اینکه شایعه سرقت خودرو زائران در مهران کذب محض است اظهار داشت:  به صورت جزئی وسایل داخلی چند خودرو به سرقت رفت که نسبت به سال‌های گذشته بسیار ناچیز است.

وی افزود: بیش از ۲۰۰هزار خودرو در مهران و در پارکینگ‌های اربعین و سطح شهر پارک شدند.

یاری به دستگیری ۲ باند غیر بومی سرقت موبایل در مهران اشاره کرد و گفت: ۲ مورد کیف قاپی نیز در مساجد مهران رخ داد که در سریع‌ترین زمان شناسایی و دستگیر شدند.

به گفته فرمانده انتظامی استان ایلام، نیروی انتظامی با بیش از ۱۰ هزار نفر از استان ایلام و ۱۲ استان معین کشور تامین نظم و امنیت زائران را بر عهده داشت و هیچ گونه مورد امنیتی در استان مشاهده نشد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی از تاریخ دهم مهرماه تاکنون در مهران مستقر است افزود:۸۰ درصد تصادفات رانندگی ناشی از خطای انسانی خستگی و خواب آلودگی بوده است.

وی با بیان اینکه ۱۴ هزار زائر خارجی نیز در روز گذشته از طریق مهران وارد کشور شدند، افزود: از ابتدای محرم تا امروز بیش از ۴میلیون نفر از مرز بین المللی مهران تردد داشته‌اند که نسبت به سال گذشته افزایش چشم‌گیری داشته است

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 19ماه و 9روز