اتمام فاز اول سیل‌بند بتنی محله «بانبرز» شهر ایلام

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از اجرای فاز دوم سیل‌بند بتنی خبر داد و گفت: فاز اول سیل‌بند بتنی در محله بانبرز با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال به طول ۲۵۰ متر به اتمام رسید.

اتمام فاز اول سیل‌بند بتنی محله «بانبرز» شهر ایلام
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام علی‌اصغر کاظمی مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام عصر امروز در جمع خبرنگاران گفت: سیل‌بند بتنی محله بانبرز شهر ایلام با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال در فاز اول به طول ۲۵۰ متر به اتمام رسید.

وی با بیان اینکه اعتبار این پروژه از محل بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی هزینه شده، افزود: این  پروژه در راستای بازآفرینی محلات حاشیه شهر و جلوگیری از حوادث و پی آمدهای سیل اجرا می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بیان کرد: فاز دوم شامل ادامه اجرای سیل‌بند بتنی به طول ۵۹ متر، اجرای دستک‌های هدایت آب به کانال و همچنین کابینت‌بندی در بالا دست با اعتبار حدود ۲ میلیارد تومان اعتبار اجرایی خواهد شد.

کاظمی تصریح کرد: حدود 473 محدوده سکونت‌گاه‌های غیر رسمی مصوب در شهرستان‌های(ایلام، آبدانان، دهلران، ارکواز، ملکشاهی، سرابله و آسمان‌آباد) وجود دارد که برای بازآفرینی ۷۶ هزار و ۲۸۲ متر مربع پروژه‌های روشنایی و زیربنایی در دست اجرا است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -8روز