سه‌شنبه 6 اسفند 1398

کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم استان ایلام را بهتر بشناسید + اسامی

129 نفر کاندید مجلس یازدهم ایلام در دو حوزه شمال و جنوب شدند که اسامی اکثر آنها در ادامه خبر آمده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، ثبت‌نام از نامزدهای انتخابات مجلس از 10 آذرماه آغاز و از روز گذشته 16 آذر به اتمام رسید.

آمار ثبت‌نام کنندگان در دو حوزه شمال و جنوب استان 129 نفر بوده که از این تعداد 124 نفر مرد و 5 نفر زن هستند.

تحصیلات 93 نفر از ثبت‌نام کنندگان کارشناسی ارشد، 20 نفر دکترا، 12 نفر کارشناسی و 4 نفر حوزوی هستند.

جلال میرزایی نماینده کنونی مردم استان در مجلس 
عمران علیمحمدی 1 دوره نمایندگی مجلس و مشاور سابق عالی وزیر نفت
احمد شوهانی نمایندگی دور نهم مجلس شورای اسلامی
شادمهر کاظم‌زاده نماینده کنونی مردم استان در مجلس
محمدرضا مروارید استاندار سابق ایلام
سلام امینی نماینده کنونی مردم استان در مجلس شورای اسلامی
بهزاد علیزاده شهردار آبدانان و دره‌شهر_ فرماندار اسبق دهلران
روح‌الله عبدخانی عضو انجمن نفت ایران، عضو انجمن اقتصاد انرژی ایران و مدیرعامل بنیاد کارآفرینی استان ایلام
علی مومنی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره‌کل صنایع دستی و گردشگری
حمدالله کاکایی رئیس اسبق بازرسی شرکت مخابرات استان ایلام
حسین نورعلیوند مدیریت بهزیستی شهرستان دره‌شهر و بدره
کاظم کرمی عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان
سید جواد کریمی مدیریت در بخش‌های مختلف کشاورزی و تعاون روستایی
مهدی شریفی معاونت بازرسی سازمان صمت ایلام
فاطمه کریمی  ریاست بیمارستان امام علی(ع) سرابله
روح‌الله ناصرزاده مدیرعاملی پتروشیمی تخت جمشید
سکینه فیضی‌زاده مدیریت بیمارستان‌های تراز اول استان و مدرس دانشگاه
رحمان نبوی‌نژاد مسوول حزب همبستگی در استان
علی‌اکبر بسطامی مدیرکل امور مجلس کمیته امداد
محمد رحیمی مدیر دانشجویی و فرهنگی مرکز آموزش علمی کاربردی دهلران و عضو دوره چهارم شورای شهر دهلران
شیخ سجاد امیدی جانشین سابق امور روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی ناجا
اسدالله چراغی‌پور معاونت درمان بیمارستان گلستان اهواز
عارف سهرابی عضویت در شورای اسلامی شهر سرابله
لطیف صادقی مشاور سابق امنیتی و انتظامی وزارت کشور و فرماندار سابق زاهدان
حجت‌الله شیرزادی از کارکنان سابق سازمان قضایی نیروهای مسلح و مدیر دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری
حشمت‌الله شریفی نماینده سابق امنیتی سیاسی در خارج از کشور و از فرماندهان 8 سال دفاع مقدس
همت محمودزاده  مسوول آموزش‌های فنی و حرفه‌ای آموزش و پرورش ایلام
علیرضا زمانی رئیس سابق پزشکی قانونی ایلام
سارا فلاحی هیئت علمی، مدیرگروه علوم سیاسی و رئیس شورای استانی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد
عادل نوروزی ریاست اسبق دانشگاه آزاد ایلام
صادق کرمی مدیرکل امور پارلمانی وزارت جهادکشاورزی
سید محمد طاهری‌مقدم ریاست اسبق دانشگاه پیام‌نور
حجت‌الاسلام یونس گلی معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه‌های علمیه استان ایلام
فریدون پیمان کارشناس و تحلیلگر مسائل اقتصادی و بانکی
محمدتقی محمدی دیپلمات سابق جمهوری اسلامی ایران در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس
مهرداد عظیمی رئیس مرکز تولید و فنی صدا و سیما
عبدالصاحب نوروزی استاد دانشگاه
علی‌کرم محمدیان نمایندگی دوره سوم حوزه شمالی در مجلس
عباس علیپور عضو هیئت علمی دانشگاه و دانشیار دانشگاه امام حسین(ع)
احمد ناصری‌گهر نمایندگی دور پنجم حوزه جنوب در مجلس شمال
نظرات ارسال نظر