واحدهای صنفی گرانفروش پلمب می‎شوند

یونس حواسیان روز سه شنبه در نشست با اتحادیه قطعات خودرو و تعویض روغنی ها اظهار داشت: بازاریان همواره حامی انقلاب بوده و اکنون با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و مصوبه سران سه قوه برای افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی آن باز هم مدافع و حامی دولت و نظام خواهند بود.

وی افزود: قیمت تمامی اجناس و خدمات همچنان همان قیمت های قبلی است و هیچ افزایش قیمتی نداریم، با هر کسی که به خواهد در این شرایط با گران فروشی بر نارضایتی مردم دامن بزند مطابق تخلفات بازار برخورد قانونی شده و به تعزیزات حکومتی معرفی می شود.

رئیس اتاق اصناف ایلام تاکید کرد: با واحدهای صنفی گران فروش و کم فروش با برنامه و قاطعیت تمام برخورد می شود و حتی منجر به پلمب واحد نیز خواهد شد.

حواسیان اضافه کرد: مردم مطمئن باشند اتاق اصناف، اتحادیه ها، بازرسی، تعزیرات حکومتی و بسیج اصناف گشت های روزانه و مستمر خواهند داشت و به محض اطلاع از هر تخلفی بلافاصله برای بررسی و صحت و سقم قضیه در محل حضور می یابند.

وی از عموم مردم خواست هرگونه افزایش قیمت خودسرانه را بلافاصله اطلاع دهند تا با واحد متخلف برخورد شود.

به گزارش ایرنا، در این نشست روسای اتحادیه های تعویض روغنی و قطعات خودرو نیز به همراهی با دولت و مهار قیمت ها تاکید داشتند.

سران سه قوا در مصوبه ای قیمت هر لیتر بنزین سهمیه ای را ۱۵ هزار ریال و بنزین آزاد را ۳۰ هزار ریال اعلام کردند و برای خودروهای مسافر بر ، آژانس ها و سیرویس های مدارس نیز بنزین سهمیه ای در نظر گرفتند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -8روز