۶ جایگاه سیار سوخت در مسیر زائران در مهران مستقر می‎شود

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان ایلام از راه‌ اندازی ۶ جایگاه سوخت سیار برای خدمات ‌دهی به زائران اربعین ۹۸ در شهر مرزی مهران خبر داد.

به گزارش ایکنا از ایلام به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایلام، علی‌اصغر چاغروندی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان ایلام امروز ۳۰ شهریور ماه اظهار کرد: در ایام اربعین امسال پنج جایگاه سیار نفتگاز جهت تامین سوخت اتوبوس های خط واحد و یک جایگاه عرضه بنزین نیز جهت خروج خودروی زائران از پارکینگ ها در شهر مهران به ‌صورت سیار و شبانه ‌روزی آماده خدمات ‌دهی به زائران اربعین است.
وی افزود: این تعداد جایگاه های سیار در کمربندی غربی شهر مهران، ورودی و خروجی پارکینگ برکت، شهرداری و ورودی دشت مهران در نظر گرفته شده است.
چاغروندی از آمادگی کامل جایگاه های سوخت این استان در ایام اربعین جهت خدمت رسانی به زائران حسینی خبر داد و یادآور شد: هیچ نگرانی در تامین فرآورده های نفتی برای تردد وسایل نقلیه زائران اربعین حسینی وجود ندارد.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام اضافه کرد: تا هر ظرفیتی که به فرآورده های نفتی نیاز باشد، آن را تامین می کنیم و حتی در شرایطی مانند افزایش بار ترافیکی نیز اقدام به حمل و توزیع سوخت به صورت سیار خواهیم کرد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 10روز