مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان ایلام:

۴۲۰۰ ایلامی برای خادمی حرم امام رضا(ع) ثبت نام کرده اند

علی‌اصغر شریفی راد روز یکشنبه در گفت و گوی خبری اظهار داشت: از این افراد حدود یک هزار و ۲۰۰ نفر تشکیل پرونده داده اند که به نوبت به افتخار خادمی امام رضا (ع) نائل می شوند.

وی از عشق و ارادت مردم استان شیعه نشین ایلام به اهل بیت و امام هشت (ع) خبر داد و افزود: بسیاری از عاشقان ولایت همواره خادم امام رضا (ع) بوده و در طول سال با انجام اقدامات خداپسندانه ارادت خود را به ائمه نشان می دهند.

مسئول دفتر هماهنگی آستان قدس رضوی در استان ایلام از راه اندازی غرفه های فرهنگی تحت عنوان رواق رضوی در سطح شهرستان های استان خبر داد و گفت: عرضه کتاب با محوریت کتاب و کتابخوانی و ایستگاه شادی و پذیرایی از کودکان در این غرفه ها دایر است.

شریفی راد همچنین از حضور کاروان گروهی رضوی از ۱۸ تا ۲۲ تیرماه جاری در استان خبر داد و گفت: این برنامه نیز به مناسبت گرامی داشت دهه کرامت در آستانه میلاد امام رضا (ع) انجام می گیرد.

وی ابراز امیدواری کرد که با همکاری همه دستگاه های ویژه برنامه های مناسبی در دهه کرامت در شهرستانهای مختلف استان برگزار شود.

اول تا دهم ذی القعده به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) به نام دهه کرامت نامگذاری شده است.

به گزارش ایرنا، قرار است در این ایام ویژه برنامه های مختلفی مظیر جشنواره، برپایی ایستگاه شادمانی، کنسرت و… در اماکن عمومی در استان ایلام برگزار شود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -10روز