قتل در ایلام و دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت

سرهنگ شهاب عزیززاده روز شنبه در گفت و گو با رسانه ها با اعلام این خبر اظهار داشت: لحظاتی پیش در پی تماس‌های مردمی با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری ۲ نفر در یکی از محله های شهر ایلام بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور مأموران در محل مشخص شد یک جوان حدوداً ۳۳ ساله به علت اختلافات شخصی یک جوان ۲۸ ساله را با استفاده از سلاح سرد زخمی و از محل جرم فرار می کند.

جانشین انتظامی ایلام خاطرنشان کرد: بلافاصله فرد مصدوم به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان اعزام اما متاسفانه به علت شدت جراحات وارده فوت می کند.

وی با بیان اینکه علت این حادثه توسط پلیس و دستگاه قضائی در حال بررسی است، گفت: با سرعت عمل پلیس و اشراف اطلاعاتی، در همان لحظات اولیه وقوع قتل، با هماهنگی دستگاه قضائی این قاتل دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قانونی شد.

سرهنگ عزیززاده گفت: متاسفانه بعضی اوقات به علت عدم کنترل خشم از سوی افراد نتایج زیانباری را به دنبال خواهد داشت که می طلبد خانواده ها در این زمینه بیشتر مراقب فرزندان خود بوده و آنها را به خود کنترلی تشویق کنند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 5روز