حنا دختربچه ایلامی پول‌های عیدی خود را به پویش امید و همدلی بخشید

لبیک ایلامی‌ها به فرمایشات مقام معظم رهبری؛ "حنا" دختر بچه ایلامی پول‌های عیدی خود را به پویش امید و همدلی بخشید
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، ولایتمداران ایلامی که همواره در نیک‌اندیشی و گام نهادن در راه خیر و کمک به همنوع معروف هستند و در بحران‌های مختلف از یکدیگر غافل نمی‌شوند، در یک حرکت خودجوش به یاری همنوعان خود آمده‌اند تا در این شرایط بحرانی ایجاد شده ناشی از کرونا یاریگر همنوعان در این اوضاع سخت باشند تا به فرمایشات مقام معظم رهبری لبیک گفته باشند.

بیشتر بخوانید
آغاز به کار قرارگاه مواسات و کمک مومنانه در وزارت جهاد کشاورزی

سردار سپهر: 54 هزار پایگاه بسیج برای رزمایش کمک مومنانه فعالیت می کنند

مشارکت 2000 پایگاه بسیج گلستان در رزمایش «کمک مومنانه»

اختصاص یک روز حقوق کارمندان ادارات چرداول به اقشار آسیب‌دیده از کرونا

الیاس فتاحی فرماندار چرداول در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام اظهار داشت: کارمندان این شهرستان در هماهنگی مثال‌زدنی یک روز از حقوق خود را برای کمک به اقشار آسیب‌دیده از کرونا بخشیدند.

وی گفت: با افتتاح حساب برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی نیز حسابی مفتوح و با تشکیل هیئت‌امنا برای این خیران و سایر اقشار می‌تواند با واریز داشته‌های خود به یاری و کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از شیوع کرونا ویروس اقدام کنند.


حنا دختربچه ایلامی پول‌های عیدی خود را به پویش امید و همدلی بخشید

حنا دختر ایلامی هم دیروز همه دارایی خود را که بخشید. 100 هزار تومان پولی که به‌عنوان عیدی جمع کرده بود به پویش امید و همدلی بخشید. این پول‌ها به دست امام‌ جمعه ایلام رسیده تا صرف هزینه‌های موردنظر پویش شود.

کمک 5 میلیارد ریالی خیران ایوانی به نیازمندان ناشی از ویروس کرونا

امید علی سبزی فرماندار ایوان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام اظهار داشت:  کمک اولیه صندوق خیران ایوانی برای کمک‌رسانی به نیازمندان ناشی از ویروس کرونا 5 میلیارد ریال بوده است.

فرماندار ایوان گفت: هدف‌گذاری اصلی در واقع 10 میلیارد ریال است و انشاءالله در آینده‌ای نزدیک اقدام به پرداخت کمک‌های نقدی می‌کند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 13ماه و -9روز