اصناف پرخطر ایلام تا اطلاع ثانوی تعطیل است

مدیر کل اصناف استان ایلام، گفت: مشاغل و اصنافی که از نظر شیوع ویروس کرونا پرخطر هستند تا اطلاع ثانوی در سطح استان ایلام تعطیل است.

یونس هواسیان مدیر کل اصناف استان ایلام ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام، گفت: مشاغل و اصنافی که از نظر شیوع ویروس کرونا پرخطر هستند تا اطلاع ثانوی در سطح استان ایلام تعطیل است.

وی افزود: این موارد شامل دانشگاه‌ها و مدارس، قهوه خانه‌ها، تالارپذیرایی، استخر، باشگاه ورزشی، شهربازی، مراکز برگزاری مراسم اجتماعی، فرهنگی و مذهبی، بازارهای روز موقت، آموزشگاه‌ها، موزه‌ها و سینماها، مراکز فروش لوازم خانگی، مساجد و مصلی‌ها، کتابخانه‌ها و... است.

مدیرکل اصناف استان اظهار کرد: در سه ماهه سال جاری، بیش از یک هزار و 500 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و بازاریان این استان انجام شده است.

وی افزود: بازرسی و گشت‌های اصناف با همکاری سازمان تعزیرات در حال انجام است و بازرسان در دو شیفت صبح و عصر مشکلات مردم را بررسی، پیگیری و با متخلفان برخورد می‌کنند.

مدیر کل اصناف استان ادامه داد: بازرسان این سازمان به صورت مستمر و روزانه در قالب تیم‌های بازرسی در سطح بازار حضور فعال دارند.

به گفته‌ی هواسیان، حدود ۱۱ هزار واحد صنفی در سطح استان ایلام فعال است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 14ماه و 3روز