جایگاه‌های سوخت ایلام روزانه ضدعفونی می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام گفت: با افزایش شیوع بیماری کرونا در استان، تمام جایگاه‌های عرضه سوخت به صورت روزانه با محلول ضد عفونی و گندزدایی می‌شوند.

علی اصغر چاغروندی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کار ضدعفونی و گندزدایی هر روز به صورت مستمر و چندین بار در جایگاه‌های عرضه سوخت این توسط گروه های مجهز استان انجام می‌شود.

وی افزود: تا هر زمان که نیاز باشد در راستای گندزدایی و ضدعفونی کردن جایگاه‌های عرضه سوخت در استان اقدام خواهد شد اما مردم نیز در بحث سوختگیری همکاری لازم را باید براساس دستورالعمل ابلاغی با پرسنل داشته باشند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام تاکید کرد: هنوز فرهنگ واگذاری کار سوخت‌گیری به متصدیان در پمپ‌های بنزین در جامعه ما آنطور که باید نهادینه نشده و صاحبان خودروها خود بر انجام این کار تاکید و اصرار دارند.

چاغروندی اضافه کرد: پیش از این نیز به جایگاه‌داران در مناطق مختلف این استان اعلام شده بود که متصدیان اقدام به سوخت گیری برای خودروها کنند اما بسیاری از رانندگان اجازه این کار را نمی‌دهند و برغم تاکید مسوولان بهداشت و درمان همچنان خود اقدام به سوخت‌گیری می‌کنند.

وی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، صاحبان خودروها برای حفظ سلامت و دیگران از دست زدن به نازل‌ جایگاه‌های سوخت خودداری کرده و این کار را به متصدیان مربوطه واگذار کنند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراوردهای نفتی منطقه ایلام از عرضه دستکش رایگان در جایگاه‌های عرضه بنزین به رانندگان مراجعه کننده برای دریافت سوخت خبر داد و یادآور شد: جایگاه‌داران باید این مهم را با نظارت واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) شرکت پخش ایلام به خوبی انجام دهند.

ویروس کروناکه رسما کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به بیش از ۵۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

در حال حاضر آمار رسمی مبتلایان به ویروس کرونا در استان ایلام ۹ نفر است و ۱۷ بیمار مشکوک به کرونا نیز در بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام بستری و قرنطینه هستند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 11روز