برداشته شدن یک گام دیگر برای ایجاد بزرگراه ایلام- مهران

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام، سیدکمال الدین میرجعفریان اظهار داشت: پس از اجرایی شدن چهارخطه 10 کیلومتر ورودی شهر مهران که تا اربعین حسینی (ع) سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد و چهار خطه شدن خروجی شهر ایلام تا روستای مهدی آباد و اجرایی شدن چهار خطه 50 کیلومتری تقاطع صالح آباد تا مهران هم اکنون مناقصه 19 کیلومتر دیگر این محور حد فاصل سه راهی ماربره تا تقاطع صالح آباد در جریان است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: با پیگیری و تلاش مسؤولان و همکاران مجموعه راه و شهرسازی فراخوان مناقصه چهارخطه 19 کیلومتر از محور ایلام- صالح آباد حد فاصل سه راهی ماربره تا تقاطع صالح آباد در حال انجام است که با اجرایی شدن این قطعه یک گام دیگر به تبدیل این محور به بزرگراه نزدیک می‌شویم.

میرجعفریان برآورد هزینه این قطعه را نزدیک به 200 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: اعتبار این پروژه از محل اعتبارات پیوست قانون بودجه، اوراق خزانه اسلامی و قیر یارانه‌ای تامین خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: شرکت‌های پیمانکاری می‌توانند از این تاریخ تا 9/8/1395 برای دریافت اسناد مناقصه به اداره کل راه و شهرسازی استان مراجعه کنند و مهلت تحویل پیشنهاد قیمت تاریخ 22/8/1395 خواهد بود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 19ماه و 10روز