متقاضیان برپایی ایستگاه صلواتی در اربعین، ثبت‌نام کنند

رئیس کمیته مردمی ستاد اربعین استان ایلام گفت: افرادی که متقاضی برپایی موکب در ایام اربعین هستند باید در کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین ایلام ثبت‌نام کنند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، «سید محمد علوی فر» در نشست هماهنگی اربعین حسینی کانون‌های مساجد ایلام و کمیته مشارکت‌های مردمی استان، اظهار کرد: کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین حسینی به‌عنوان پشتیبان ایستگاه‌های صلواتی در مسیر تردد زوار انجام‌وظیفه خواهد کرد.

 

وی، بابیان اینکه این کمیته با جلب مشارکت‌های مردمی استان ایلام و همکاری و تعامل مردمی ولایتمدار استان و مسئولان در ایام اربعین به زوار حسینی ارائه خدمت خواهد کرد، گفت: تلاش می‌شود که با همکاری تمام دستگاه‌های و نهادهای فعال در ایام اربعین حسینی، کار پشتیبانی از ایستگاه‌های صلواتی به‌خوبی در مهران و مسیر تردد زوار انجام شود.

 

رئیس کمیته مردمی ستاد اربعین استان ایلام ادامه داد: همچنین با همکاری و تعامل سایر نهادهای فرهنگی فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی در سطح این ایستگاه‌ها انجام می‌شود که کانون‌های فرهنگی و هنری نقش مهمی در این زمینه بر عهده‌دارند.

 

علوی‌فر گفت: تمام خیرین، هیئت‌های مذهبی، ادارات و دستگاه‌های اجرایی و کانون‌های فرهنگی و هنری که قصد دایر کردن موکب و ایستگاه صلواتی دارند باید به‌منظور ثبت‌نام به دفتر ستاد عتبات عالیات استان واقع در ایلام میدان مادر روبروی فنی و حرفه‌ای مراجعه کنند تا بحث پشتیبانی از این موکب‌ها در دستور کار قرار گیرد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم ولایت مدار استان و خیرین و نیکوکاران، می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره‌حساب 0110284407001 نزد بانک ملی شعبه مرکزی ایلام واریز و همچنین کمک‌های غیر نقدی خود را به ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ایلام تحویل دهند

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 19ماه و 9روز