انتخاب مرز چیلات به عنوان مرز جایگزین مهران

استاندار ایلام گفت: مرز "چیلات" به عنوان مرز پشتیبان و جایگزین مرز مهران در ایام پیاده روی اربعین، در حال آماده سازی است.

محمدرضا مروارید در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: استان ایلام برای میزبانی از زائران پیاده روی اربعین در سال 95 کاملا آماده است و ستادهای ویژه ای نیز در سطح استان به منظور ارائه خدمات به زائرین راه اندازی شده اند.

وی افزود: وظیفه هر یک از ستادها کاملا مشخص شده و به گونه ای برنامه ریزی کرده ایم که در کار ستادها تداخل ایجاد نشود.

استاندار ایلام با اشاره به فراهم شدن شرایط به منظور تردد زائران از مرز چیلات اظهارکرد: مرز چیلات به عنوان مرز کمکی مرز مهران در نظر گرفته شده و کار آسفالت این مرز نیز در دستور کار قرار گرفته است.

مروارید ادامه داد: مرز چیلات به طور صد در صد در ایام پیاده روی اربعین آسفالت نخواهد شد اما شرایط به گونه ای فراهم شده که در صورت نیاز و ازدحام جمعیت، افراد بتوانند از مرز چیلات نیز به مسیر خود ادامه دهند.

وی در خصوص خدمات شهرداری تهران در ایام اربعین در مرز مهران خاطرنشان کرد: شهرداری تهران طی سال های اخیر در مرز مهران حضور پیدا کرده و در کنار شهرداری و استانداری ایلام، برخی امور را برعهده گرفته است.

استاندار ایلام تاکید کرد: شهرداری منطقه 5 تهران به عنوان نماینده شهرداری پایتخت کار نظافت شهر مهران در ایام پیاده روی اربعین را برعهده داشته و در کنار آن، برخی امکانات رفاهی برای زائران نیز توسط شهرداری تهران فراهم می شود.

مروارید تاکید کرد: خدمات بیشتری توسط شهرداری تهران در ایام اربعین به زائران و افرادی که در مراسم پیاده روی اربعین حضور پیدا کرده و از مرز مهران مسیر خود را دنبال می کنند، ارائه نمی شود.

نظرات ارسال نظر
  • در تاریخ ۳۰ شهريور ۱۳۹۵

    جاده مهران واقعا فعلا برای رانندگان نا آشنا بسیار خطرناک هستش. چرا جاده عریض نشده چرا پیچ های خطرناک از بین نرفته چرا باید میزان دید در برخی از جاه های جاده هنوز مشکل دارد و چراهای دیگر. خواهشاً به فکر جون مردم باشید. خدا از شما نمی گذره

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 14روز