آغاز به کار دفتر حزب اعتدال و توسعه در ایلام

دبیر این حزب در حاشیه این برنامه به خبرنگار ایرنا گفت: دفتر حزب اعتدال و توسعه در استان ایلام که فعالیت خود را از هفته ها پیش آغاز کرده بود امروز به طور رسمی با حضور دختر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی گشایش یافت. 
اقبال اسماعیلی اظهار کرد: تشکیلات استانی این حزب شامل دبیر و 15 عضو به عنوان شورای مرکزی است ضمن اینکه در شهرستان ها نیز دبیر دارد. 
وی با بیان اینکه نوبخت، نعمت زاده، مرتضی بانک، سلطانی فر، صالحی امیری، ترکان و علی جنتی از اعضای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه هستند، افزود: شادمهر کاظم زاده نماینده شهرستان های دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره از اعضای این حزب و عضو کانون حزب اعتدال و توسعه مجلس شورای اسلامی است. 
دبیر حزب اعتدال و توسعه استان ایلام یادآور شد: مشی و رویکرد این تشکل سیاسی مبتنی بر میانه روی و اعتدال است و در تقسیم مدیریت ها به اصل کارآمدی، شایسته سالاری است و به نفی افراط و تفریط در حوزه های سیاست و فرهنگ اعتقاد دارد. 
اسماعیلی از حجت الاسلام روحانی به عنوان نامزد مورد حمایت حزب اعتدال و توسعه نام برد و یادآوری کرد: ستاد انتخاباتی این حزب در استان ایلام راه اندازی شده که هدف آن تشویق مردم به حضور پرشور و حماسی در انتخابات دوازدهم و همچنین ترغیب مردم به انتخاب روحانی است. 
فضای سیاسی استان 580 هزار نفری ایلام در این روزها متاثر از انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و همزمان با آن انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا آکنده از شور تبلیغاتی است. 
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه 29 اردیبهشت به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
این دوره از انتخابات در 25 شهر و 375 روستای استان ایلام نیز همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 14ماه و 3روز