نمایشگاه نقاشی چهره به چهره در ایلام گشایش یافت

 نمایشگاه نقاشی با عنوان چهره به چهره مجموعه آثاری از هنرمندان نقاشی استان ایلام در گالری مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی استان ایلام گشایش یافت.

 

 به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، عمران خودآموز، معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در آیین گشایش این نمایشگاه اظهار کرد: در این نمایشگاه، آثاری از 20 هنرمند رشته نقاشی و طراحی استان ایلام در معرض دید علاقه‌مندان قرارگرفته است.

 

وی، بابیان اینکه این نمایشگاه از دوشنبه 23 مرداد آماده بازدید علاقه‌مندان به‌ویژه نسل جوان علاقه‌مند به رشته نقاشی است، ابراز کرد: این نمایشگاه به مدت یک هفته تا 29 مرداد دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید نمایشگاه در دو نوبت صبح و عصر به محل برگزاری نمایشگاه مراجعه کنند.

 

خودآموز بیان کرد: این آثار از شمس‌الدین مرادی، مالک محمدزاده، حدیث افسرده، نرگس گل نظری، نوشین عسگری، حمید حدیدی، طیبه ظاهری، سعید ناطقی، عاطفه صدر، مهدی صندوق آبادی، نسرین زمانی، بهاره الیاسی، معصومه میرشکار پور، زینب فتاح زاده، مینا ملکشاهی، یحیی عبدیا، طاهره مرادی و کیوان بهرام به نمایش درآمده است.

 

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، نمایشگاه چهره به چهره به همت گروهی هنری سه‌نقطه دایر شده است، گفت: این نمایشگاه با حمایت‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایلام و انجمن هنرهای تجسمی دفتر ایلام برگزارشده است.

 

وی، در پایان خاطرنشان کرد: هنرمندان رشته‌های مختلف هنری از استعدادهای درخشانی در رشته‌های مختلف برخوردار هستند که نیاز به حمایت دارند و نمایش آثار آنان و فراهم کردن زمینه دایر کردن نمایشگاه برای حاصل تلاش‌های این عزیزان ازجمله حمایت‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این خصوص است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 1روز