برگزاری همایش تکریم از شبانان و گله داران + فیلم

امروز همایش تکریم از شبانان و گله داران و نقش محوری آنها در تولید در ایلام برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام رشادت و غیرت دلاورمردان ایرانی را در جهان مثالبرگزاری همایش تکریم از شبانان و گله داران + فیلم زدنی دانست و گفت: امروز رشادت نام آوران ایرانی همان های که امروز هم چون شهید محسن حججی مدافع حرم هستند مرزهای جغرافیایی را شکافته و ماهیت کفر و نفاق را بیش تر از گذشته برای جهانیان برملا کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین  لطفی در ادامه به نقش عشایر در دفاع از این آب و خاک و تولید کشور پرداخت و گفت: عشایر کارنامه درخشانی در دفاع مقدس از خود بر جای گذاشته و امروز هم جهادگران عرصه اقتصاد و تولید هستند.

سردار حزنی مشاور فرمانده کل سپاه و رئیس قرارگاه محرومیت زدایی کشور در این همایش از طرح های محرومیت زدایی در کشور خبرداد و گفت: عشایر در خط مقدم اقتصاد مقاومتی هستند و انتظار ما از عشایر سخت تلاش کردن در زمینه تولید است.

سردار محمدی فرمانده بسیج عشایر کشور نیز از رشادت عشایر سخن به میان آورد و گفت: عشایر کشور با 2/1 میلیون نفر جمعیت در دفاع مقدس 10 هزار شهید را تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کردند.

سردار حسینی فرمانده سپاه امیرالمومنین استان نیز گفت: عشایر یکی از پایگاه های واقعی اقتصاد مقاومتی هستند و همه وظیفه دارند به عشایر برای رسیدن به تولید بیشتر کمک کنند.

 

 

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 1روز