درگیری خانوادگی در روستایی باولک در شهرستان ملکشاهی پنج کشته بر جا گذاشت

به گزارش روز جمعه ایرنا از سایت پلیس، بر اثر تیراندازی با اسلحه جنگی در این روستا سه زن و دو مرد (پدر، همسر و سه فرزند) از اعضای یک خانواده روستایی کشته شدند و قاتل نیز از محل متواری و به کوه های اطراف گریخت.
بلافاصله پس از این حادثه عوامل نیروی انتظامی و قضایی به منظور ایجاد امنیت، جلوگیری از ادامه درگیری، بررسی علت این حادثه و همچنین دستگیری قاتل در روستای باولک مستقر شدند.
برخی شاهدان عینی می گویند این درگیری منجر به مرگ به بر سر حق آبه کشاورزی و برخی دیگر مسایل خانوادگی را علت این حادثه مرگبار اعلام کردند، حادثه ای که در آن قاتل اعضای یک خانواده را به رگبار بست و سپس متواری شد.
براساس این گزارش، پدر خانواده به همراه همسر و دو نفر از فرزندانش در دم کشته شده و دو فرزند او نیز زخمی شدند که یکی از آنها بدلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت تا شمار کشته شدگان به پنج نفر برسد.
هم اکنون تلاش نیروهای انتظامی برای دستگیری قاتل که به کوه های اطراف روستای باولک گریخته است ادامه دارد و پلیس مصمم است تا بسرعت این فرد قاتل را دستگیر کند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام نیز تاکید کرد: در حادثه تیراندازی در روستای باولک ملکشاهی پنج نفر از اعضای یک خانواده کشته شدند.
سرهنگ علی مهری گفت: بررسی های اولیه پلیس حاکیست این حادثه به احتمال زیاد بدلیل اختلافات خانوادگی بوده است.
وی ادامه داد: پلیس با اطلاع از وقوع این حادثه بلافاصله در محل حاضر و تحقیقات خود را آغاز کرد و در نهایت قاتل شناسایی شد.
سرهنگ مهری با اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری قاتل گفت: امنیتی بودن این موضوع به هیچ وجه متصور نیست.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام اطلاعات دقیق تر در خصوص علل و انگیزه این قتل ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -10روز