کمتر از ۲۰ نفر در آموزش و پرورش ایلام استخدام می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، علی بیرانوندی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حدود یک ماه پیش با مسئولان امر در وزارت آموزش و پرورش در خصوص استخدام فرهنگیان مذاکراتی داشتم.

 

مدیرکل آموزش و پرورش ایلام گفت: با نمایندگان مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی نیز وارد مذاکره شده و این مهم را به استماع آنها رساندم و این فعالیت‌ها افزون بر تلاش‌ها در مقاطع مختلف بوده است.
وی ادامه داد: در واقع مقامات استان را در جریان امور استخدام و ظرفیت‌های تعلق گرفته به استان ایلام قرار دادم و از آنها کمک گرفتم و از طرف دیگر تمام تلاش خود را صرف رایزنی با مسئولان کشوری مرتبط با موضوع در وزارت آموزش و پرورش کردم.
این مسئول با تقدیر از خبرنگاران استان ایلام اضافه کرد: خبرنگاران رسالتی پا به پای فرهنگیان و معلمان داشته و در شرایطی سخت‌تر و دشوارتر فعالیت می‌کنند.
بیرانوندی تصریح کرد: خبرنگاران بیشترین وقت خود را برای روشنگری صرف کرده که جا دارد از این تلاش‌ها صادقانه تجلیل شود.
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام گفت: رکن چهارم دموکراسی رسانه‌ها بوده و رسانه‌ها توسط خبرنگاران سخت‌کوش با معلومات بسیار بالایی که دارند، اداره می‌شود.
وی ادامه داد: خبرنگاران جامعه و مسئولان را نقد می‌کنند اما به نوعی با نوشته‌هایشان خود را در نقد مسئولان قرار می‌دهند و این کار بسیار دشواری است.
این مسئول اضافه کرد: خبرنگار خالق و عینیت بخش مردم‌سالاری دینی است بر این اساس واقعا خبرنگاری جزء مشاغل سخت و زیان‌آور است.

نظرات ارسال نظر
  • اسماعیلدر تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۹۴

    متاسفیم برای دولت تدبیر و امید. که همه امیدها به نا امیدی تبدیل کرده. از 5 هزار در کشور کمتر از 20 نفر ایلام سهمیه داره

    پاسخ به این نظر
  • همشهریدر تاریخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۴

    آقای بیرانوند گفته بود که سهمیه استان ایلام 50 نفر است و در حال رایزنی برای افزایش سهمیه بیشتر از 50 نفر هستم.حال باید به این مسئول گفت که سهمیه 50 نفر کجا رفت؟ الان فقط 13 نفر سهمیه استان ایلام شده.برادر بیرانوند

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 16سال و 18ماه و -14روز