امام جمعه مهران خواستار رسیدگی به تعرفه گاز و برق دراین شهرستان شد

امام جمعه مهران خواستار رسیدگی ، ساماندهی و متناسب سازی تعرفه گاز و برق دراین شهرستان گرمسیری شد.
[امام جمعه مهران خواستار رسیدگی به تعرفه گاز و برق دراین شهرستان شد]

به گزارش ایرنا حجت الاسلام روح الله ولد بیگی در آیین نماز جمعه این هفته شهر مهران با اشاره به تعرفه های سرسام آور گاز در این شهرستان گرمسیری افزود: مسوولین امر یک تدبیری بیاندیشند زیرا که تعرفه گاز در این شهرستان سرسام آور است و این هزینه ها با توجه به اینکه بیشتر مردم این منطقه گرمسیری کشاورز و دامدار یا کارمند هستند بسیار سنگین است.
خطیب جمعه مهران اظهار کرد: نمایندگان مردم پیگیر این تعرفه ها باشند البته امیدواریم مانند پیگیری تعرفه برق نباشد زیرا که با وجود گرمسیری بودن شهر مهران و گرمترین منطقه کشور اما تعرفه برق به مانند سایر مناطق گرمسیری کشور نشد و ما همچنان امیدوار به پیگیری مسوولان هستیم.
امام جمعه مهران در ادامه با اشاره به توافق برجام گفت: اگر برجام به توافق منتهی شود تغییری در سیاست خارجی ما رخ نخواهد افتاد و همچنان آمریکا دشمن شماره یک ما خواهد بود.
حجت الاسلام ولدبیگی افزود:ما هنوز خبائث آمریکا علیه کشورمان همچون حمله به طبس،حصر اقتصادی، تحریک صدام،انهدام هواپیمای مسافربری، و ده ها توطئه دیگر از یاد نبرده ایم .
وی به 26 مرداد سالروز ورود آزادگان اشاره کرد و گفت: آزادگان ما در زندان های حزب بعث با وجود تمام شکنجه ها از ایمان و عقیده اسلامی خود کوتاه نیامدند.
امام جمعه مهران تصریح کرد: مردم ایران اسلامی با دست خالی در برابر دشمنان تا بن دندان ایستادند و وجبی از خاک ایران اسلامی را به دشمنان واگذار نکردند.
خطیب جمعه مهران به کودتای 28مرداد نیز اشاره کرد و گفت: کودتای 28 مرداد نتیجه اعتماد مصدق به آمریکا بود.
وی اظهار کرد: اعتماد مصدق به آمریکا و پشت کردن به روحانیت باعث شد تا شاه 25 سال دیگر در ایران حکومت کند و تسلط سیاسی فرهنگی آمریکا بر ایران شود.
شهرستان گرمسیری مهران در 85 کیلومتری جنوب غرب ایلام قرار دارد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 1روز