انتصاب سرپرست پارک علم و فناوری ایلام

با حکم وزیر محترم علوم، عضو هیأت علمی دانشگاه ایلام به عنوان سرپرست پارک علم و فناوری استان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، دکتر محمد فرهادی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر کامران طاهرپور، عضو هیأت علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه ایلام را به عنوان سرپرت پارک علم و فناوری استان منصوب نمود.

در حكم دكتر فرهادي خطاب به دكتر طاهر پور آمده است:

انتظار مي رود با توكل به خداوند سبحان، ماموريت و وظايف سرپرستي پارك علم و فناوري ايلام را بر پايه قوانين، سياست ها و در چارچوب برنامه ها و جايگاه تشكيلاتي مصوب به انجام رسانيد .

بايسته است با پيروي از آموزه هاي اسلامي ، مباني علمي و راهبردي دولت تدبير و اميد و جلب همكاري همه مديران، اعضاي هيئت علمي و كاركنان گرامي، نقشي شايسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوري و نقش آفريني آن در اقتصاد دانش بنيان و تحقق سياست هاي اقتصاد مقاومتي ايفا نماييد.

همچنين وزير محترم علوم در نامه جداگانه اي ازخدمات دکتر سجادی فر، سرپرست سابق پارک علم و فناوری ایلام در دوران تصدي اين مسئوليت قدرداني كرد.

گفتني است، دكتر طاهرپور پيش از اين 2 دوره مدیر گروه علوم دامی دانشکده کشاورزی، مدیر دانشجویی و سرپرست آزمايشگاه مركزي دانشگاه ایلام بوده است.

نظرات ارسال نظر
  • نقیدر تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۴

    با تشکرازوزیرمحترم علوم ازانتخاب شایسته ای که انجام داده اند وهمچنین تبریک به جناب دکترطاهرپور وارزوی توفیق وبهروزی برای اینجناب

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 16سال و 13ماه و 11روز