بیش از هفت هزار کنتور برق معیوب در استان ایلام تعویض شد

هادي شيرخاني روز يكشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: همچنين در بخش مهندسي اقدام هاي مناسبي در سطح استان انجام شد كه از جمله آنها مي توان به كاهش شعاع تغذيه پست ها با احداث سه فيدر، توسعه استفاده از شبكه متوسط به ميزان 135 كيلومتر، حذف شبكه فشار ضعيف به طول 35 كيلومتر و نصب 100 دستگاه ترانسفورمانور كم تلفات اشاره كرد.
وي جايگزيني 160 كيلومتر كابل خودنگه دار با شبكه هوايي، توسعه استفاده از كابل خود نگهدار به ميزان 92 كيلومتر، اصلاح سطح مقطع شبكه فشار ضعيف و متوسط هر كدام به ترتيب هركدام 200 و پنج كيلومتر را از ديگر اقدامات انجام شده اين در بخش مهندسي اين شركت اعلام كرد.
مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان ايلام به اقدام هاي بخش مشتركين در سال گذشته نيز اشاره كرد و يادآور شد: صدور تعديل به ميزان 59 ميليون كيلو وات ساعت، تست 34 هزار و 838 دستگاه كنتور و شناسايي بيش از سه هزار مورد كنتور دستكاري شده از مهمترين كارها بوده است.
شيرخاني تامين برق پايدار و ارتقاي كيفيت را از مهم‌ترين اهداف شركت برق استان ايلام اعلام كرد و گفت: اقتصاد مقاومتي در راس امور اين شركت قرار دارد و در اين زمينه تلاش خود را در دستيابي به اهداف شركت كه در راستاي شعار سال است، به كار خواهيم گرفت.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 14ماه و 3روز