اتوبوس ها متوقف شدند اما مردم متوقف نمی شوند/ "یا حسین" رمز حرکت پیاده مردم به سمت مهران

مسافران اتوبوس های متوقف شده با سر دادن شعار "یا حسین" پیاده روانه ایلام شده اند و این در حالیست که از شهر حمیل تا مرز مهران 140 کیلومتر فاصله است.

به گزارش خبرآنلاین، حالا که یک روز تا اربعین سید و سالار شهیدان باقی است تردد به سمت مرز مهران حجم بی سابقه ای را رقم زده و با وجود تذکرات مکرر پلیس مبنی بر عدم حرکت به سمت مهران،مردم توجه ای به این موضوع نداشته اند.

به گزارش خبرنگار ما در شهر حمیل که محور اصلی اتصال استان کرمانشاه به ایلام می باشد حرکت خودروهای سواری بصورت لاکپشتی بوده و تمام خودروهای عمومی نظیر اتوبوس ها توسط پلیس متوقف شده اند.

خبرنگار ما از این شهر گزارش داده که مسافران اتوبوس های متوقف شده با سر دادن شعار "یا حسین" پیاده روانه ایلام شده اند و این در حالیست که از شهر حمیل تا مرز مهران 140 کیلومتر فاصله است؛انگار اینجا "یا حسین" رمز حرکت پیاده روی مردم به سمت کربلا شده است.

همچنین بنا بر اعلام مسئولین موکب مسیر مواصلاتی فرودگاه اسلام آباد غرب به شهر حمیل روزانه 15 هزار نفر در این موکب پذیرایی می شوند که بنا بر بازدید خبرنگار ما از این موکب طی دو روز اخیر بویژه شب گذشته حجم پذیرایی بسیار گسترش پیدا کرده است.

تصویر زیر خروجی حمیل به سمت ایلام را در ساعت 00:10 بامداد امروز نشان می دهد.

 

عوامل انتظامی،نظامی و امدادی با تلاش شبانه روزی در حال کمک به زوار هستند و نیروهای یگان ویژه پاسداران نیز در پلیس راه حمیل مستقر شده اند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 9ماه و 3روز