ترافیک سنگین در میدان قرآن ایلام/ مردم از ترددهای غیرضروری خوددداری کنند

از اولین ساعت‌های بامداد امروز(۱۰ آذر) ترافیک سنگینی در میدان قرآن و مسیرهای منتهی به شهر مهران در خروجی شهر ایلام ایجادشده است.

 

به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، بلوار امام حسین(ع) و میدان قرآن شهر ایلام و مسیرهای شهرک سرطاف و مسیرهای حومه شهر ایلام از ساعات اولیه بامداد امروز شاهد ترافیک سنگین در این شهر بوده است.

 

این در حالی است که مسیر چند کیلومتری میدان قرآن تا بلوار امام حسین(ع) هم‌اکنون شاهد ترافیک سنگین و ازدحام هزاران خودرو است که باعث ایجاد گره ترافیکی سنگینی در این مسیر شده است.

 

هم‌اکنون که ساعت در حدود 7 و 45 دقیقه صبح است به دلیل این ترافیک سنگین بسیاری از دانشجویان، کارمندان و دانش آموزان حومه شهر که محل تحصیل و کارشان در شهر ایلام است، با مشکل مواجه شده و در ترافیک گیرکرده‌اند.

 

از روز گذشته مسیر ایلام به مهران شاهد حضور زوار اربعین حسینی و ازدحام آنان در پایانه مرزی بوده است و ترافیک سنگینی در مسیرهای منتهی به شهر مهران ایجادشده است.

 

همچنین پیاده‌روی اربعین حسینی مردم شهر ایلام از مسیر ایلام به صالح‌آباد که هرساله برگزار می‌شود که این امر نیز موجب حضور تعداد زیادی از مردم در این مسیر شده است.

 

به نظر می‌رسد که مسئولان استان در این امر باید زوتر وارد عمل شوند و این در حالی است که بر اساس اعلام وضعیت هواشناسی امروز و فردا شاهد بارندگی‌های شدیدی در سطح استان خواهیم بود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 9ماه و 3روز