سنگ تمام ایلامی‌ها در خدمت‌رسانی به زائران + عکس

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات ایلام گفت: کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین استان با وجود بارش برف و سرمای شدید هوا در حال توزیع مواد غذایی مورد نیاز زائرین اربعین حسینی بین مواکب موجود است

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، سیدمحمد علوی‌فر رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی استان ایلام با اعلام این خبر افزود: با وجود بارش برف و سرمای شدید شهر ایلام، کارکنان واعضاء ستاد بازسازی عتبات عالیات همچنان در حال توزیع اقلام مورد نیاز مواکب جهت پذیرایی از زوار اربعین حسینی(ع) هستند.

وی با بیان اینکه مرم دوستدار اهل بیت استان از چند روز پیش از اربعین پذیرای زائران بوده‌اند گفت: این خدمت رسانی تا بازگشت کامل زائرین به کشور همچنان ادامه دارد.

علوی‌فر همچنین در بازدید از مواکب مستقر در میدان قرآن و میدان ارغوان شهر ایلام گفت: بیش از ۱۰۰موکب زیر نظر کمیته مشارکت‌های اربعین استان ایلام در حال خدمت‌رسانی به زوار اربعین حسینی (ع) هستند.

وی افزود: موکب هیات مذهبی محبان علی بن ابیطالب شهر ایلام روزانه بیش از  ۱۳هزار پرس غذا بین زوار اربعین حسینی تقسیم می‌کند.

همچنین موکب حسینیه ام البنین شهر ایلام یکی دیگر از مواکب تحت نظر کمیته مشارکت‌های مردمی در حال خدمت‌رسانی به زوار ابا عبدا…(ع) است که روزانه بیش از ۱۰هزارپرس غذا بین زوار تقسیم می‌کند.

علوی فر، در جریان بازدید از موکب‌ها، پیام تقدیر و تشکر مهندس پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات مرکز و شوشتری جانشین ستاد مرکز را به مردم شهید پرور ایلام وتمامی کسانی که مشغول به خدمت رسانی به زائر سیدالشهدا(ع) هستند، ابلاغ کرد.

 

نظرات ارسال نظر
  • بهزاد گل محمدیدر تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۴

    درود فراوان بر شیرمردان و شیرزنان ایلامی که بار دیگر با فداکاری و مهمان نوازی از زائرین آقا ابا عبدالله خودشان را به ایران عزیز و به خاک و وطنشان ثابت کردند، باشد که خداوند منان شما را به حرمت امام حسین(ع) و علمدارش هم در این دنیا و هم در آخرت مورد رحمتش قرار دهد...

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 6روز