گردهمایی بزرگ خادمان اربعین حسینی در ایلام

مسئول ستاد مردمی خادمان اربعین حسینی در استان ایلام، گفت: ۱۰ کمیته مردمی در ستاد خادمان زائران اربعین حسینی در سال جاری در استقبال و پذیرای از زائران حسینی فعالیت خواهند کرد.
 

به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، علی‌اصغر شریفی راد، مسئول ستاد مردمی خادمان اربعین حسینی در استان ایلام، صبح امروز(7 خرداد) در همایش خادمان اربعین حسینی در این استان، اظهار کرد: خدمت به اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) و زائران آن بزرگواران به‌طورقطع نجات‌دهنده ما در روز قیامت است.

 

وی، بابیان اینکه استان ایلام این افتخار را دارد که خادم زائران حسینی است، افزود: بار اصلی خدمت به زائران حسینی و استقبال و پذیرایی از آنان در ایام اربعین حسینی 93 بر دوش مردم شهیدپرور مهران بود که با همکاری و تعامل مسئولان  این شهرستان به‌ویژه امام‌جمعه و مردم حاصل شد.

 

مسئول ستاد مردمی خادمان اربعین حسینی در استان ایلام، بابیان اینکه ما نسبت به خدمت به زائران حسینی تکلیف داریم، یادآور شد: در سال گذشته خدمت به زائران حسینی یک رویداد همگانی بود و همه مردم استان در این امر مشارکت و حضوری گسترده داشتند و به حول و قوه الهی استان ایلام از این امر روسفید بیرون آمد.

 

 

شریفی راد، گفت: در سال جاری نیز مصمم هستیم که تحرک جدی در این زمینه صورت گیرد و خدمات بهتر و بیشتری به زائران حسینی در اربعین ارائه شود که در این راستا تا اربعین حسینی همایش‌هایی در خصوص هماهنگی بهتر و بیشتر با حضور همه اقشار برگزار خواهد شد.

 

وی، با اشاره به اینکه در سال جاری دو انتخابات مهم در کشور برگزار می‌شود، تصریح کرد: ستادهای مردمی خادمان اربعین حسینی محل تبلیغات انتخاباتی نیست و خواهش می‌کنیم که افراد در این خصوص وارد ستادها نشوند و همچنین باید گفت این ستادها محل معارضه جناح‌های سیاسی نیست و این دو موضوع خط قرمز فعالیت‌های ستاد خادمان اربعین حسینی است.

 

مسئول ستاد مردمی خادمان اربعین حسینی در استان ایلام، گفت: زیرساخت‌های استان ایلام برای خدمت‌رسانی به زائران ضعیف است و باید مسئولان استان در این زمینه وارد کارشده و به تقویت زیرساخت‌ها کمک کنند تا یکی سری امکانات  ثابت برای پذیرای از زائران در مسیرهای تردد زوار ایجاد شود.

 

شریفی راد، در پایان بابیان اینکه 10 کمیته مختلف در ستاد خادمان اربعین حسینی فعالیت خواهند کرد، خاطرنشان کرد: در استقبال از زائران حسینی در سال گذشته خواهران عملکرد بسیار خوبی داشتند و در این زمینه نقش مهمی ایفا کردند.

 

گفتنی است، در این نشست کلیپی از  استقبال مردم ایلام و مهران از زائران اربعین حسینی در سال 93 پخش شد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 17سال و 18ماه و -15روز