در آستانه‌ی ماه محرم، بدون گذرنامه به مهران نیایید

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: ورود و خروج از مرز بین‌المللی مهران در ایام محرم فقط با گذرنامه و ویزا صورت می‌گیرد.

 

سردار «علی دولتی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، با اشاره به اینکه تمام تدابیر لازم برای برگزاری عزاداری امام حسین(ع)، در ایام محرم در سطح استان اندیشیده شده است، اظهار کرد: در مرز مهران تدابیر انتظامی و پلیسی برای خروج و ورود مسافران و زائران عتبات عالیات اندیشیده شده اما هرگونه تردد از مرز بین‌المللی مهران فقط با گذرنامه و ویزا صورت می‌گیرد و در غیر این صورت ممانعت به عمل می‌آید.

 

وی بابیان اینکه برای ارائه خدمت بیشتر به زائران عتبات عالیات همکاری همه دستگاه‌های را می‌طلبد، افزود: اگر مجوز ورود و خروج زائران از مرز مهران در ایام محرم داده شود نیروی انتظامی آمادگی کامل برای تأمین امنیت زائران را دارد.

 

دولتی با اشاره به اینکه جنایات داعش در عراق و سوریه روی یزید را هم سفید کرده است، خاطرنشان کرد: حزب کومله، دمکرات و منافقین هم جنایاتی مانند داعش را در ایران با اسم خلق انجام دادند اما مردم هوشیار ایران اسلامی خیلی زود آن‌ها را شناختند و با مقاومت و ایستادگی آنان را نابود کردند.  

 

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: ناکامی‌های داعش در سوریه و عراق با دلیل الگو گیری از مقاومت‌های ایران در برابر ظلم بوده است.

 

دولتی شایعه واریز 8 میلیارد تومان به‌حساب شخصی برای جذب نیرو در استان برای گروهک داعش را تکذیب و تصریح کرد: این شایعه کذب محض است و تاکنون این گروهک جرات کوچک‌ترین تحرک در مرزهای استان را نداشته و نخواهد داشت.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 19ماه و 10روز