فرمانده انتظامی ایلام : دستگیری ۱۱ نفر اراذل و اوباش در ایلام

سردار علی دولتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: بیشتر برنامه‌های نیروی انتظامی استان ایلام در راستای آگاه‌سازی، ایجاد مشارکت مردم در امنیت پایدار، خدمات‌دهی مناسب به ارباب رجوع و شناخت آسیب‌های اجتماعی به اقشار مختلف مردم به ویژه به قشر جوان و دانش‌آموزان اجرایی و محقق می‌شود.

وی افزود: در بحث برخورد با اراذل و اوباش از هفته ناجا تاکنون توانسته‌ایم 11 نفر از اراذل و اوباش شهر ایلام را شناسایی و دستگیر کنیم و در نهایت تحویل دستگاه قضایی شوند و این روند یعنی تشدد برخورد با اراذل و اوباش و سارقان حرفه‌ای و فروشندگان مواد مخدر در دستور کار نیروی انتظامی استان ایلام قرار دارد.

فرمانده انتظامی ایلام ادامه داد: امیدوارم این افراد از اعمال مجرمانه دست برداشته و اعمال مجرمانه خود را کنار گذاشته و بدون تردید این نوع رفتار خلافکارانه آنان از دید قانون پنهان نخواهد ماند و قانون با این افراد برخورد خواهد کرد.

این فرمانده انتظامی اضافه کرد: فرمانده انتظامی استان ایلام تمام توان خود را صرف برقراری امنیت در استان ایلام کرده و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و برای تحقق اهداف خود برنامه‌ریزی لازم را دارد.

دولتی تصریح کرد: تعامل و مشارکت مردم رمز موفقیت پلیس در اجرای ماموریت‌های محوله است و این مهم در استان ایلام قابل مشاهده است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 20ماه و -16روز