امام جمعه ایلام: بازار میوه و خواروبار در ایلام نابسامان است

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام گفت: بازار ميوه و خواروبار در ايلام از حيث قيمت كالاها نابسامان است.
به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، حجت‌الاسلام محمدنقي لطفي ظهر امروز در جمع نمازگزاران ايلامي در مسجد جامع اين شهر اظهار داشت: در آستانه ماه مبارك رمضان برخي كالاها در استان ايلام گران شده است. 
وي ادامه داد: مردم حق دارند بپرسند كه چرا گراني در جامعه وجود دارد؟ چرا براي اين مهم چاره‌جويي نمي‌شود،‌ از آن طرف براي شكستن گراني بازار ميوه، از خارج از كشور ميوه وارد مي‌شود اما گراني در جاي خود باقي است. 
امام جمعه ايلام اضافه كرد: مسئولان و افرادي كه در اين رابطه مسئوليت دارند بايد در برابر اين گراني‌ها چاره‌جويي كرده و آن‌ را كنترل كنند. 
لطفي در بخش ديگري از سخنانش به سالروز پيروزي تاريخي حزب‌الله لبنان اشاره كرد و گفت: حزب‌الله لبنان به رهبري حسن نصرالله در سال 1385 در مقابل ارتش تا دندان مسلح صهيونيست به پيروزي رسيد. 
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام گفت: رژيم صهيونيستي در طول 33 روز نتوانست يك وجب از خاك لبنان را تصرف كند. 
خطيب جمعه ايلام در بخش ديگري از سخنانش به 26 مردادماه سالروز ورود آزادگان به‌ ايران اسلامي اشاره كرد و گفت: آزادگان در واقع سربازان سرافراز نظام مقدس جمهوري اسلامي هستند كه با رمز مقاومت در برابر دشمنان ايستادگي كردند. 
لطفي تصريح كرد: آزادگان كساني هستند كه در تاريخ نظام مقدس جمهوري اسلامي براي هميشه جاودان و مانا خواهند ماند. 
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام همچنين مناسبت ديگر اين هفته، بزرگداشت روز جهاني مساجد اشاره كرد و گفت: روز مساجد از مناسبت‌هاي مهم كشور است. 
وي ادامه داد: در طول تاريخ مساجد به عنوان مقدس‌ترين مكان براي عبوديت حق تعالي و نشر مفاهيم اسلامي ‌شناخته شده است. 
امام جمعه ايلام اضافه كرد: پيامبر اسلام حضرت محمد (ص) براي تبليغ دين خدا مسجد را انتخاب كرده و آن‌ را مكاني مقدس براي اين مهم مي‌دانستند. 
خطيب جمعه ايلام گفت: شنيده مي‌شود طرفداران بعضي از كانديداها به شهرها رفته و با بعضي از مديران ديدار كرده‌اند، در اين ديدارها سخناني در مورد عزل برخي از مديراني كه به فلان كانديد راي نداده به ميان آمده است. 
وي ادامه داد: اين روش تزلزل در مديريت به وجود آورده كه فلان مديركل چون راي نداده بايد عزل شود، من مطمئنم كه شخص رئيس جمهور با اين كارها مخالف است. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 1روز