یک فعال قرآنی در ایلام کلیه‌اش را برای تامین مخارج کلاس‌ قرآن فروخت

عضو شوراي مركزي ستاد حمايت از احمدي‌نژاد در ايلام گفت: يك فعال قرآني در ايلام كليه‌اش را براي تامين مخارج برپايي كلاس‌‌هاي آموزش قرآن فروخت.
به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، فرج‌الله خدامرادي عصر امروز در جمع شماري از اعضاي ستاد حمايتي احمدي‌نژاد در استان ايلام اظهار داشت: اين فرد قبل از اين ماجرا به بنده مراجعه كرده و مشكلاتش را عنوان كرد.
وي ادامه داد: بنده در نخستين فرصت اين مشكل را با استاندار ايلام در ميان گذاشتم و ايشان تنها كاري كه از دستشان برآمد دستور دادند كه پرداخت وام‌هاي اين فرد به حالت تعليق درآيد.
اين فعال سياسي ـ فرهنگي اضافه كرد: پس از آن نامه‌اي به آقاي قرقي نوشتم كه اين نامه را مستقيم به دست اقاي رئيس جمهور بدهد كه‌ در پيگيري‌هايي كه انجام دادم متوجه شدم آقاي قرقي در بستري بيماري بوده و جراحي قلب انجام داده‌اند.
خدامرادي تصريح كرد: اين مهم سبب شد كه نامه بنده كه شرح حال اين جوان ايلامي بود به دست آقاي رئيس جمهور نرسد.
عضو شوراي مركزي ستاد حمايت از احمدي‌نژاد در ايلام گفت: مردم استان ايلام كه بانيان فرهنگ اسلامي هستند و در اين راه تلاش مي‌كنند بايد به اين مهم نيز توجه كنند.
وي ادامه داد: البته برخي نيز در اين خصوص اظهار نظر كرده بودند كه اين جوان در اجراي برنامه‌هاي خود اسراف كرده است.
اين مسئول اضافه كرد: اگر اين جوان اسرفي هم مرتكب شده در راه قرآن انجام داده، شنيدن اين سخن كه كليه‌اش را در راه تامين هزينه‌هاي قرآن‌آموزي فروخته بسيار دردناك است.
خدامرادي از مسئولان استان به ويژه استاندار ايلام خواهان رسيدگي به اين ماجرا شد و تصريح كرد: البته من نيز از طريق دفتر رياست جمهوري پيگير اين موضوع خواهم بود.
نظرات ارسال نظر
 • hamedدر تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۸۸

  اقای خدامرادی با این ادبیات گفتاری بالا خره معلوم نشد چرا این جوان بدبخت ایلامی کلیه اش را فروخته؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا بدهکار بوده و اقساط را پرداخت نکرده یا واقعا" جهت کلاس قرآن بو ده است ؟ البته آشکار است که جوان ما از نوعروسان کشور کومور که جهیزیه عروسیشان را کمیته ایران میدهد و برای سامبی رییس جمهور آن که شاگرد ... است ایران هواپیما می فرستد ارزشی بس کمتر دارد!!!!!!!!

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۸۸

  ای کاش کلیه دیگرش را هم در راه نهج البلاغه بفروشدوخلاص.

  پاسخ به این نظر
 • رستم شجاعی مقدمدر تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۸۸

  هدف قرآن فکر کردن در شناخت خداو خویشتن و نوع رابطه انسان وخدا است چیزی که کمتر نیاز به پول دارد امید است انگیزه این اهدا کلیه خشنودی خدا باشد ولاغیر

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 1روز