مسئول ستاد احمدی‌نژاد در ایلام:سکوت مدیران دستگاه‌ها در برابر تهمت‌های نماینده ایلام جایز نیست

مسئول ستاد مردمي احمدي‌نژاد در استان ايلام گفت: سكوت مديران دستگاه‌هاي اجرايي در برابر تهمت‌هاي نماينده ايلام جايز نيست.

به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، بهزاد منصوري ظهر امروز در ديدار اعضاي كميته رسانه ستاد مردمي احمدي‌نژاد افزود: سكوت مديران دستگاه‌هاي اجرايي در استان ايلام و عدم پرداختن كافي به فعاليت‌هاي دولت نهم در سه سال گذشته سبب خوراك سخنراني يكي از نمايندگان مردم ايلام در مجلس شوراي اسلامي شده است.
وي اظهار داشت: اين نماينده مجلس بارها و بارها در تريبون‌هاي رسمي و غير‌رسمي، دولت خدمتگزار را مورد تهمت و انتقادهاي غير‌صادقانه قرار داده و دولت نهم بدون پاسخگويي در برابر اين حجم از انتقادات مظلوم واقع شده است.
مسئول ستاد مردمي احمدي‌نژاد اضافه كرد: صرف‌نظر از اينكه اين نماينده مجلس به دنبال چه چيزي است، بايد در مرحله نخست مديران استاني با ارائه عملكرد ادارات زيرمجموعه و اطلاع‌رساني، خدمات دولت نهم را براي مردم تبيين كرده و با دولت همراهي كنند.
منصوري تصريح كرد: تاكنون به دلايل نامعلومي مديران دستگاه‌هاي اجرايي استان ايلام از پرداختن به اين مهم كوتاهي كرده كه جاي تعجب و پرسش دارد كه چرا تلاش‌هاي خود را براي مردم بيان نمي‌كنند.
وي ادامه داد: يكي از انتقادات مطرح شده داريوش قنبري نماينده مردم ايلام در مجلس اجرا نشدن مصوبات دو سفر هيئت دولت به ايلام است كه تاكنون هيچ كدام از مديران توضيحي در اين مورد براي مردم بيان نكرده و سكوت اختيار كرده‌اند.
اين مسئول تصريح كرد: سكوت در اين شرايط و عدم اطلاع‌رساني عملكرد دولت معنا نداشته و دولت مظلومانه‌تر از گذشته مورد هجمه قرار مي‌گيرد.
منصوري از همه رسانه‌ها خواست تا نسبت به انعكاس عملكرد دولت تلاش بيشتري كرده و بدون بزرگنمايي واقعيت‌ها را براي تنوير افكار عمومي بيان كنند.
مسئول ستاد مردمي دكتر احمدي‌نژاد در استان ايلام گفت: عدم اطلاع‌رساني خدمات دولت به مردم ظلم فاحشي به دولت خدمتگزار است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 13ماه و -9روز