دیدار عزت‌الله انتظامی و امیررضا خادم از «مصطفی کرمی»

استاد عزت‌الله انتظامی، بازیگر معتبر سینما و تئاتر کشورمان پس از حضور در بیمارستان مهر و عیادت از مصطفی کرمی، فیلمبردار جوان حادثه دیده، از مسئولان فرهنگی، هنرمندان و مردم خواست نسبت به وضعیت کرمی بی‌تفاوت نباشند و به یاری او بشتابند.
به گزارش «پايگاه خبری فيلم كوتاه» در متن فراخوان انتظامی آمده است:
ایرانی در طول تاریخ به نوعدوستی و مهر و صفا و معرفت شناخته شده است. اکنون جوانی از خیل جوانان برومند ایران در راه عشق به هنر، دستهایش را داده است و بر ماست که به بر اساس رسم جوانمردی به یاریش بشتابیم. مصطفی کرمی در کنج اتاقش در بیمارستان مهر به آینده پیش رو و خسارتی که در راه عشق متحمل شده است، می‌اندیشد، عده‌ای از مسئولان، هنرمندان، سینماگران و مردم به دیدارش رفته‌اند و وعده یاری داده‌اند. خوب است و پسندیده، اما هنوز کافی نیست. همگی ما باید دین خود را ادا کنیم، به هر شکل که می‌توانیم. نگذاریم جوانی عاشق، عاشق هنر، در کنج انزوا خسارت روحی را هم بر بار سنگین آنچه از دست داده افزوده ببیند و تسلیم شبح ناامیدی شود. هر لحظه درنگ در راه کمک به مصطفی، ذره‌ای از وجود او می‌کاهد. دست روی دست نگذاریم که حادثه در کمین همه ما است.
از مسئولان کشوری به خصوص وزارت نیرو، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری توقع همیاری بیشتری دارم و امیدوارم هزینه های درمان و پیوند دست مصنوعی این جوان را به عهده بگیرند.

عكس‌ها از: هادی آفريده

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 1روز