در ایلام ارتباط تلفنی تنها از تلفنهای همراه به همراه و به سختی میسر است

شماري از مشتركان و شهروندان ايلامي روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا از وجود اختلال و قطع شبكه ارتباطي تلفن همراه در اين استان انتقاد كردند.

يكي از اين افراد گفت: آنتن‌دهي تلفن همراه از نخستين ساعتهاي ديروز تا كنون (سه‌شنبه) با مشكل مواجه شده و مردم را كلافه كرده است.

"رضا عابد" افزود: اكنون در استان ايلام نمي‌توان از طريق خطوط ثابت با خطوط همراه ارتباط برقرار كرد و تنها ارتباط تلفني از تلفنهاي همراه به همراه و به سختي ميسر است.

وي با بيان اينكه با وجود ترافيك فراوان شبكه تلفن همراه در ايلام اختلال در سرويس دهي تلفن همراه هراز گاهي سبب بروز مشكلاتي براي شهروندان مي‌شود، اضافه كرد: اختلال دو روزه خطوط ارتباطي در استان ايلام نارضايتي بسياري را در پي داشته است.

وي افزود: با توجه به نياز جدي مردم براي استفاده از تلفن همراه، اشكال در شبكه مخابراتي بايد هر چه سريعتر رفع شود.

شهروند ديگري نيز با انتقاد از اختلال شبكه تلفن همراه در استان ايلام از شركت مخابرات خواست در اين خصوص به اطلاع‌رساني بپردازد.

"حميد منصوري" افزود: به علت عدم اطلاع‌رساني شركت مخابرات برخي از مشتركان در روز گذشته اشكال را ناشي از دستگاههاي تلفن همراه خود دانسته و نسبت به تعويض و يا تعمير آن اقدام كردند.

مدير روابط عمومي‌شركت مخابرات‌استان‌ايلام در خصوص اين اختلال به خبرنگار ايرنا گفت: اين اشكال ناشي از اجراي طرح توسعه و كابل برگردان مراكز تهران و همدان است.

"علي پورنادر" با تاييد وجود اختلال در شبكه تلفن همراه استان گفت: به علت اينكه شبكه مخابرات ايلام زير پوشش مركز سوييج همدان و تهران قرار دارد، اكنون با اجراي طرح توسعه و كابل برگردان اين مراكز اختلالاتي در شبكه به وجود آمده است.

وي‌افزود: با توجه به اينكه امواج سيستم تلفن همراه اين استان از طريق استان همدان تامين مي‌شود، بروز اختلال در شبكه خارج از محدوده ايلام بوده و قرار است تا پايان امروز رفع شود.

استان ايلام داراي بيش از ‪ ۶۰‬هزار مشترك تلفن همراه است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 11روز