امام جمعه ایلام: خیزش‌های مردمی منطقه برای آمریکا خوشایند نیست‌

 امام جمعه ايلام گفت: خيزش‌هاي مردمي منطقه براي آمريكا و رژيم صهيونيستي خوشايند و مطلوب نيست.
به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، حجت‌الاسلام و المسلمين محمدنقي لطفي ظهر امروز در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته شهر ايلام اظهار داشت: مردم بسياري از كشورهاي عربي خواستار تغيير اساسي در نظام سياسي خود هستند. 
وي ادامه داد: ورود كشورهاي آمريكا، شوراي همكاري خليج‌ فارس، سازمان ملل و سازمان‌هاي بين‌المللي خللي در اراده ملت‌ها براي به زير كشاندن رژيم وابسته و مزدور پديد نمي‌آورد. 
امام جمعه ايلام اضافه كرد: مردم اين كشورها، آمريكا و رژيم‌هاي وابسته به آن را از دشمنان اصلي و مهم خود مي‌دانند. 
لطفي تصريح كرد: مردم كشورهاي عربي همچنان بر احقاق حقوق از دست رفته خود و سقوط ديكتاتورهايي مانند آل‌خليفه در بحرين، علي‌عبدالله در يمن و قذافي در ليبي و عدم دخالت آمريكا و اروپا تاكيد مي‌ورزند. 
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام گفت: مردم اين كشورها به شدت نسبت به حسن نيت حاميان اين ديكتاتورها سوء ظن دارند. 
خطيب جمعه ايلام در بخش ديگري از سخنانش به نامگذاري امسال به نام جهاد اقتصادي از سوي مقام معظم رهبري اشاره كرد و افزود: در سالي كه مزين به سال جهاد اقتصادي است بايد تمام هم و غم‌ مردم و مسئولين ايجاد فضاي تلاش مضاعف و فراهم كردن ساز و كارها براي دستيابي به اهداف جهاد اقتصادي در كشور يعني توسعه و بالندگي اقتصادي باشد. 
وي ادامه داد: قطعا راهكارهاي مفيد و كارساز براي خنثي‌سازي تحريم‌ها و ناكام كردن دشمنان در ترفندها و توطئه‌هاي گوناگون در سايه عزم عمومي و در سال جهاد اقتصادي وجود دارد. 
امام جمعه ايلام اضافه كرد: اميدوارم مسئولان با همكاري و پشتيباني همه جانبه ملت ايران اسلامي بتوانند با تلاش و كوشش جهادگونه خود چالش‌هاي پيشروي اقتصاد كشور را بردارند. 
خطيب جمعه ايلام در بخش ديگري از سخنانش به روز ارتش جمهوري اسلامي اشاره كرد و گفت: ارتش جمهوري اسلامي يكي از كارآمدترين، نيرومندترين و ارزشي‌ترين ارتش‌هاي دنياست. 
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام گفت: ارتش جمهوري اسلامي در دوران دفاع مقدس حماسه‌هاي بزرگ و بيادماندني از خود به يادگار گذاشت. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 13ماه و -9روز