کمبود ماسک در داروخانه‌های ایلام در پی تشدید آلودگی هوا

نماينده مردم ايلام در مجلس شوراي اسلامي گفت: در شرايطي كه هنوز آلودگي هوا در استان ايلام ادامه دارد، مردم اين استان به دليل ناياب شدن ماسك‌‌ در داروخانه‌ها گله‌مند هستند.
شاپور پولادي در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا» با اشاره به اينكه متأسفانه امروز نيز وضعيت آلودگي هوا در استان ايلام مناسب نيست، اظهارداشت: همه پروازهاي اين استان كنسل و مدارس و ادارات نيز تعطيل است. 
وي وضعيت اطلاع‌رساني مسئولان به مردم استان را نامطلوب خواند و گفت: حداقل ماسك‌هاي معمولي نيز در اختيار مردم استان ايلام قرار نگرفته است و مردم با مراجعه به داروخانه‌ها نتوانستند ماسك معمولي نيز خريداري كنند. 
نماينده مردم ايلام در مجلس همچنين گفت: ده‌ها نفر از مردم استان تماس گرفته‌‌ و از نبود ماسك در داروخانه‌ها گله‌مند بودند. 
وي با اشاره به اينكه به منظور سفر به استان ايلام ساعت 5 صبح امروز در فرودگاه حاضر بودم، اما ساعت 8:5 اعلام كردند پروازها كنسل شده، ادامه داد: ‌مسئولان فرودگاه مي‌توانستند قبل از حضور مردم در فرودگاه و ايجاد استرس براي آنها كنسل شدن پروازها را اعلام كنند و موجب معطلي 4 - 3 ساعته در فرودگاه نشوند. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 13ماه و -9روز