پیشرفت ۸۲ درصدی کارخانه سیمان دهلران

نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: کارخانه سیمان شهرستان دهلران در حال حاضر 82 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

علی عزتی در گفتگو با خبرنگار مهر در ایلام اظهار داشت: اجرای کارخانه سیمان در شهر دهلران همواره یکی از آرزوی های دیرینه مردم این شهرستان بوده است.

وی بیان داشت: خوشبختانه در حال حاضر کارخانه سیمان شهرستان دهلران 82 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

این نماینده اظهار داشت: با همکاری بانک ملت تا پایان سال جاری شاهد تولید سیمان از این کارخانه خواهیم بود.

عزتی با بیان اینکه کارخانه سیمان شهر دهلران یکی از مهمترین پروژه‌های در دست اجرای حوزه جنوب استان است، افزود: این پروژه با مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و بانک ملت عملیاتی شده است.

نماینده مردم دهلران، دره‌شهر و آبدانان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعتبار اختصاص یافته برای کارخانه سیمان شهر دهلران بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان است، تصریح کرد: امیدواریم که فاز اول این پروژه تا آذرماه ۹۰ به بهره برداری برسد.

عضو کمیسیون کشاورزی‌، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: با بهره‌برداری از پروژه کارخانه سیمان شهرستان دهلران فواید فراوانی برای منطقه ایجاد می شود.

وی ادامه داد: کرد: در این پروژه برای حدود ۴۰۰ نفر به طور مستقیم و حدود چهار هزار نفر به طور غیر مستقیم اشتغال ایجاد می‌کند.

وی با بیان این خبر که در سال گذشته اعتبارات کلیه پروژه های راهسازی از زرین آباد تا دهلران و اندیمشک، از سبد اعتبارات استانی به ملی راه پیدا کرده است، گفت: این کار بزرگ باعث تسریع در انجام این طرح های مورد نیاز مردم و تسهیل تردد خواهد شد.

نماینده دهلران ، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی، عدم تمایل بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در استان و تحریم ها را مشکل فراروی استان عنوان کرد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -10روز