نجات ۱۳ سرنشین مینی‌بوس از مرگ در ایلام

 رئیس اداره روابط عمومی فرمانداری ایلام گفت: با کمک مسئولان فرمانداری ایلام 13 سرنشین مینی‌بوس واژگون شده در مسیر روستای سرتنگ بیجار از مرگ حتمی نجات یافتند.
 
مسعود حاتمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: لحظاتی پیش یک دستگاه مینی‌بوس حامل 13 مسافر در مسیر روستای سرتنگ بیجار واژگون شد.
وی ادامه داد: فرماندار و دیگر مسئولان فرمانداری ایلام که در حال تردد از این محور ارتباطی به منظور بازدید از روستای سرتنگ بیجار بودند متوجه واژگونی این مینی‌بوس شدند.
این مسئول اضافه کرد: در نخستین فرصت با تماس با دستگاه‌های مرتبط با موضوع در استان ایلام و کمک به مصدومان حادثه از مرگ حتمی 13 سرنشین این خودرو جلوگیری کردند.
حاتمی تصریح کرد: تا رسیدن ماموران دستگاه‌های امداد و نجات، اورژانس جاده‌ای و... به محل حادثه، ارجمندی فرماندار ایلام به همراه معاونینش از جمله نادری به کمک حادثه‌دیدگان شتافتند و با انتقال آنان از دره به درون خودروها و انتقال به مراکز درمانی از مرگ آنان جلوگیری کردند.
رئیس اداره روابط عمومی فرمانداری ایلام گفت: صعب‌العبور بودن مسیر ارتباطی و دور افتاده بودن این منطقه عامل اساسی فقدان تردد در این محور ارتباطی بوده و در صورت بروز سانحه امکان اطلاع‌رسانی به موقع و سریع برای امداد و نجات وجود ندارد.
وی در پایان اذعان داشت: در حال حاضر همه حادثه‌دیدگان به مراکز درمانی ایلام منتقل شده و در این حادثه کسی جان خود را از دست نداد.
نظرات ارسال نظر
  • 111در تاریخ ۳۰ شهريور ۱۳۹۰

    به به آفرین

    پاسخ به این نظر
  • غدر تاریخ ۳۱ شهريور ۱۳۹۰

    واقعاً دست مریزاد به این مدیران! ما که طرح چندان مطرحی برای افتتاح نداریم و کاشکی همه مسئولین استان به مأمور امداد و نجات تبدیل شوند و اینجوری به مردم کمک کنند.

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 10روز