معاون استاندار ایلام: نمی‌پذیرم کسی با وجود مسکن مهر بگوید خانه‌ ندارد

معاون سياسي امنيتي استاندار ايلام گفت: بانک‌ها در روند "مسکن مهر" استان همراهي کنند تا کارها راحت‌تر پيش برود.
حجت‌الاسلام والمسلمين "صحبت‌اله رحماني" درگفت وگو با خبرنگار ايسنا افزود: بي‌ترديد همه ما مي‌خواهيم مشکل مسکن مردم برطرف وحل شود، بنابراين از بانک‌ها انتظار داريم در اين پروژه بيشتر همراهي کنند و کارها را به پيش ببرند.
وي تاکيد کرد:روند مسکن مهر بايد شتاب بيشتري بگيرد و نبايد به خاطر کارهاي بانکي که در حقيقت تسهيل کننده اين کارند تعلل ايجاد شود.
حجت‌الاسلام رحماني اظهار کرد: بعضي بانک‌ها به جاي "تسهيل" که از اسم تسهيلات در بانک‌ها برآمده مشکل‌ساز شده‌اند و خودشان يک مشکل به حساب مي‌آيند، ولي ما انتظار داريم همانند گذشته بانک‌ها با شتاب بيشتري در روند مسکن همراه همراهي کنند.
معاون استاندار ايلام همچنين اظهار کرد: با وجود اجرايي شدن پروژه مهر نمي‌پذيرم که کسي در ايلام بگويد خانه‌دار نيست، اين قابل قبول نيست که در ايلام کسي بدون واحد مسکوني بماند.
وي تاکيد کرد:مسکن مهر در ايلام افزون بر اينکه در حال برطرف كردن مشكل خانه است چهره شهرهاي ايلام را هم دگرگون کرده است.
رحماني گفت: وقتي که بانک عامل اعتبار را بهنگام در اختيار پيمانکار قرار ندهد، بر روند فعاليت او تاثير خواهد گذاشت؛ چرا که در اين پروژه بانک‌ها به عنوان عامل پيشرفت هر نقطه، نقش اول را ايفا مي‌کنند.
نظرات ارسال نظر
  • سدر تاریخ ۲۸ شهريور ۱۳۹۰

    با سلام لطفاً اين جواب به اطلاع عموم مردم فهيم گذاشته شود جناب آقاي... با كدام مستند و دليل و مدرك اينقدر حرف مي زنيد تا به حال آمار و سر شماري كرده ايد كه چندين هزار نفر بي خانه هستند خواهشمند است دست ازاين شير ماليدن بر سر مردم برداريد و حقيقت را به مردم بگوييد

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 11روز