اجرا و تکمیل طرح‌های عمرانی شهرداری ایلام سرعت می‌گیرد

معاون استاندار ایلام از شتاب بخشی در اجرای طرح‌های عمرانی شهرداری ایلام خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ایلام، شاپور پولادی در بازدید از طرح‌های عمرانی شهرداری ایلام اظهار داشت: در حال حاضر طرح‌های مختلفی در دستور کار شهرداری ایلام قرار دارد.

وی افزود: در رأس هیئتی متشکل از مسئولان مرتبط با موضوع عمران شهری از چند پروژه عمرانی شهرداری ایلام بازدید به عمل آمد.

معاون استاندار ایلام با بیان اینکه در این بازدیدها در راستای شتاب‌بخشی به این طرح‌ها دستوراتی صادر شد و پیشنهاداتی با کمک سایر مسئولان امر ارائه شد،افزود: همه مسئولان استان ایلام با همدلی و یکدلی در راستای رفع مشکلات شهر ایلام و ایجاد زیرساخت‌ها در حال تلاش و تکاپو هستند.

شهردار ایلام نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شهرداری ایلام اظهار کرد: تلاش برای تکمیل طرح‌های عمرانی شهرداری ایلام آغاز شده است.

وی افزود: تکمیل طرح پل شهید رضایی‌نژاد یکی از اولویت‌های کاری این دستگاه اجرایی در ایلام است.

حبیب‌الله منصوپور ادامه داد: قرار است با رفع نواقص کوچک باقی مانده این طرح و تکمیل کامل آن به زودی و پس از پایان ماه مبارک رمضان این پل افتتاح شود.

در این بازدید فرماندار ایلام، رئیس شورای شهر ایلام، شهرداران مناطق دوگانه ایلام و معاونین شهرداری ایلام نیز حضور داشتند.

نظرات ارسال نظر
  • ناشناسدر تاریخ ۱۸ تير ۱۳۹۳

    ضمن تشکر از زحمات مسؤلین شهری ایا واقعا طرح تعریض در خیابان ایت الله حیدری ایلام با پیاده رو بسیار کم عرض طرح درستی است؟اقایان فکر اسایش وحقوق مردم را نکرده اند؟چا با برنامه عمل نمی کنید ؟چرا بامردم تعامل ندارید؟,

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -10روز