لزوم توجه مسئولان به توسعه کمی و کیفی پروازهای ایلام

نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام گفت: مسئولان باید به توسعه کمی و کیفی پروازهای استان ایلام توجه بیشتری داشته باشند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، آیت‌الله محمد نقی لطفی امروز در دیدار با مسئولان حفاظت فرودگاه شهدای ایلام اظهار کرد: استفاده از پروازهای فرودگاه ها در امر حمل و نقل امری بسیار ضروری است.
وی افزود: خوشبختانه در سیستم هوایی کشور ما امنیتی برقرار است که نتیجه تلاش همه مسئولان در فروگاهه ای کشور است که قابل تقدیر و تشکر است.
نماینده ولی فقیه در استان ایلام تصریح کرد: نیروهای حفاظت پرواز در کشور و به ویژه نیروهای حفاظت در فرودگاه شهدی ایلام همیشه در راستای برقراری امنیت در فرودگاه ها و پروازها تلاش کرده اند.
وی گفت: لازم است که مسئولان و مدیران استانی  نسبت به توسعه کمی و کیفی پروازهای فرودگاه ایلام توجه داشته باشند تا سطح کمی و کیفی پروازها در ایلام بالا رود.
مجتبی بیاتی مدیر فرودگاه شهدای ایلام نیز در این دیدار اظهار کرد: در فرودگاه ایلام به مقصد تهران و مشهد پرواز وجود دارد که تا کنون  88 هزار و 105 مسافر در امسال با پروازهای فرودگاه ایلام جا به جا شده اند.
وی افزود: در فرودگاه شهدای ایلام  ایجاد پارکینگ، عریض کردن باند فرودگاه، نصب سیستم دید خلبان از جمله طرح هایی است که مدت اخیر انجام ده است.
مدیر فرودگاه شهدای ایلام تصریح کرد: یکی از دغدغه های ما توسعه فعالیت‌های فرودگاه شهدای ایلام است که این امر از مطالبات مردم نیز به حساب می آید.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -5روز