دستیار ارشد رئیس‌جمهور برای سفر به ایلام دعوت شده‌است

دبیر ستاد یادواره شهید کشوری و 186 شهید بولی و ارکوازی گفت: دستیار ارشد رئیس‌جمهور برای سفر به ایلام دعوت شده‌است.

نعمت رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: از اکبر ترکان برای شرکت در یادواره شهید کشوری و شهدای بولی و ارکوازی در ایلام دعوت شده است.

دبیر ستاد یادواره شهید کشوری و شهدای ایل بولی و ارکوازی اظهار داشت: افزون بر، اکبر ترکان مشاور ارشد رئیس جمهور، حیدری جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش به منظور سخنرانی در یادواره سرلشکر خلبان شهید کشوری و 186 کبوتر سبکبال ایل ارکوازی و بولی به ایلام سفر خواهند کرد.

رحیمی افزود: علاوه بر این، فرماندهان هوانیروز جمهوری اسلامی، مدیران استانی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سران ایلات و طوایف استان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران نیز در این یادواره حضور خواهند یافت.

وی گفت: اکنون 10 کمیته ستاد یادواره شهید کشوری و شهدای ایل بولی و ارکوازی به منظور بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت مردم استان ایلام برای تعمیم روحیه حماسه سازی دلیر مردان عرصه ایمان و شهادت تشکیل شده است.

رحیمی یادآور شد: ستاد مردمی یادواره سرلشکر خلبان شهید کشوری و 186 کبوتر سبکبال ایل ارکوازی و بولی با مساعی سپاه پاسداران، بنیاد شهید و امور ایثارگران، پایگاه هوایی هوانیروز کرمانشاه ، فرمانداری ایلام و سایر ادارات و نهادهای انقلابی و ... تشکیل شده است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 17سال و 10ماه و -11روز