چهل و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در ایلام کلید خورد

صبح امروز با حضور بیش از ۱۸ هزار دانش آموز چهل و سومین جشنواره بین المللی فیلم رشد در ایلام کلید خورد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، مهر‌انگیز جلیلیان ظهر امروز در آیین افتتاحیه چهل و سومین جشنواره فیلم رشد در استان ایلام ، اظهار کرد: چهل و سومین جشنواره بین المللی فیلم رشد در استان ایلام افتتاح شد.
وی افزود: این جشنواره با هدف  شناسایی  و معرفی فیلم های علمی ، آموزشی و تربیتی ، نقش موثر فیلم ها در پیشبرد فرایند یاددهی و یادگیری،ارتقاء جایگاه فیلم های آموزشی و تربیتی از نظر کمی و کیفی در سطح کشور و تشویق معلمان و دانش آموزان فیلم ساز و سایر اقشار هنرمند جامعه برگزار می شود.
معاون آموزش ابتدایی استان ایلام تصریح کرد: ایجاد ارتباط بین تولیدکنندگان فیلم و برنامه های علمی ، آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش و توسعه فرهنگ بکارگیری فیلم های آموزشی در فرایند برنامه درسی نیز از اهداف این جشنواره است.
وی گفت: این جشنواره  با شرکت بیش از 18 هزار دانش آموز در سه مقطع تحصیلی  ابتدایی، متوسطه اول ، متوسطه دوم و هنرستان های فنی و کاردانش در بیش از 92 مدرسه استان و در سطح شهرستان های ایلام ، ایوان،  دره شهر ، دهلران و ملکشاهی به مدت یک هفته از امروز تا  14  اسفندماه 92 در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود.
جلیلیان عنوان کرد: در این جشنواره بیش از 90 فیلم علمی ،آموزشی وتربیتی به نمایش در می آید.
وی افزود:  اجرای میان برنامه های متنوع و اهدای جوایز به دانش آموزان مثل نقاشی و برنامه های طنز و اجرای سرود محلی از برنامه های جانبی جشنواره است.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 12ماه و -1روز